Цього року в Національному парку «Тузлівські лимани» в Одеській області науковці фіксували рекордну кількість рожевих фламінго. Нещодавно там фіксували близько 900 особин цих красивих птахів. Проте, міграційний етап продовжився - частина наших фламінго стартанули на Південь, де тепліше. Але, як мінімум, одна молода птаха на міграційному шляху по дорозі впала.
Мешканці Одеської області врятували молодого рожевого фламінго, який упав під час міграції.
Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив доктор біологічних наук, професор, науковий журналіст Іван Русєв.
Птаха виловили у каналі біля Жебриянівських плавнів між селом Приморським та містечком Вилкове.
«Як мінімум, одна молода птаха на міграційному шляху по дорозі впала біля Жебриянівських плавнів між с.Приморське та м.Вилкове. Фламінго перед ніччю виловили в каналі, де він би замерз, або хижаки його б з'їли. Наші співробітники нацпарку забрали його у місцевих мешканців до офісу парку. Цей птах дуже довірливий і дозволив мені з ним сфотографуватися», - йдеться у дописі Івана Русєва.
Довірливий птах дозволив з ним сфотографуватися. Фото: І. Русєв.
Еколог зазначив, що наразі фламінго прихистили співробітники нацпарку «Тузлівські лимани». Працівники нацпарку окільцювали птаха і передадуть до Одеського зоопарку, де є зграйка з декількох дорослих фламінго, а також реабілітаційний центр. Там птах перезимує, а навесні його планують випустити в природу Тузлівських лиманів.
Читайте також: Лимани стали частиною моря, а дерева слід саджати з урахуванням зміни клімату: еколог - про наслідки шторму на Одещині
Тэги: