На Херсонщині запрацює ще один евакуаційний маршрут
Ілюстративне фото

На Херсонщині запрацює ще один евакуаційний маршрут

Автор: Євген Веселов 19 Апр. 2024 08:00

Херсонська обласна військова адміністрація посилює роботу із роз’яснення жителям громад, які перебувають у зоні активних бойових дій, необхідність евакуації у більш безпечні регіони України. Також планується запровадити додатковий маршрут «Високопілля – Кривий Ріг».

По це йшлося на засіданні Координаційного штабу з питань проведення обов’язкової евакуації населення в умовах воєнного стану, повідомляє Херсонська ОВА.

Йшлося про те, що на Херсонщині налагоджено процес евакуації цивільних. Вони можуть виїхати як автомобільним, так і залізничним транспортом.

Крім цього, нині розглядається можливість запровадження додаткового залізничного сполучення за маршрутом: «Високопілля – Кривий Ріг».

Можливістю виїхати до більш безпечних регіонів уже скористалися понад 45 тисяч жителів області, серед них – понад 6000 дітей та 450 маломобільних осіб. Людям допомагають з виїздом, пошуком тимчасово житла, надають гуманітарну, юридичну та психологічну підтримку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дорога життя: з окупованої Херсонщини до вільної України – за 200 доларів

Також до евакуації залучено низку волонтерських організацій, серед яких БФ «АДРА Україна», ГО «Helpingtoleave», БО «БФ «Восток СОС», БФ «SaveUkraine», ГО «Пліч-о-пліч» та ГО «Сильні бо вільні».

«Гривна» розповідала про те, як відбувається евакуація залізницею з Херсона на Хмельниччину. Також ми аналізували ситуацію, чому люди не хочуть евакуюватися, ба більше – повертаються у найнебезпечніші населені пункти деокупованої Херсонщини.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів