У листопаді на продаж виставлять права оренди на 32 земельні ділянки

Автор: Виталий Яшков 30 Октября 2018 17:26

В Головному управлінні Держгеокадастру у Херсонській області затвердили перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, права оренди на які виставляються на торги у листопаді. У ньому налічується 32 земельних масиви загальною площею понад 1,2 тис. га. Загальний стартовий розмір річної орендної плати за виставлені лоти склав понад 1,6 млн. грн. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Найбільше – 10 земельних ділянок для ведення товарного сільгоспвиробництва загальною площею близько 200 га, пропонуються для оренди на території Олешківського району. Їх стартова ціна становить 238,2 тис. грн.

Найвища ж стартова ціна – понад 1,1 млн. грн., встановлена за права оренди на 8 земельних ділянок для ведення фермерського господарства загальною площею 547 га на території Чаплинського району.

Решта земельних ділянок із зазначеного переліку розташовані у Білозерському (2), Великоолександрівському (3), Нижньосірогозькому (2), Новотроїцькому (6), Каланчацькому (1) районах.

Стартова відсоткова ставка встановлена на рівні 8% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки. Строк оренди – 7 років.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів