«Маючи таку увагу, вона залишилася в притулку»: знаменитій вівчарці з Херсона одесити не можуть знайти родину

«Маючи таку увагу, вона залишилася в притулку»: знаменитій вівчарці з Херсона одесити не можуть знайти родину

Автор: Марина Поліщук 10 Декабря 2023 13:10

Знаменитій херсонській вівчарці Багірі все ще шукають нову родину. Нагадаємо, волонтери врятували тварину під час підтоплення Херсона внаслідок підриву окупантами Каховської ГЕС та перевезли до Одеси.

У вересні «Гривна» повідомляла, що Багіру доправили до спеціалізованого притулку для собак в Одесі. Її знову поставили на лапи – вівчарка півтори доби була у воді, внаслідок чого в неї відмовили кінцівки. Але навіть після лікування та реабілітації Багіра потребуватиме особливого догляду, кажуть зоозахисники. Тому для неї шукають відповідальну родину, до того ж без інших тварин.

Та навіть після трьох місяців пошуку люблячої сім’ї для Багіри все ще не знайшли. Про пошуки написала в соцмережі Facebook відома одеська волонтерка Катерина Ножевнікова.

Жінка розповіла, що мріє забрати Багіру собі, але це неможливо. Адже у волонтерки вже є пес, а Багіра зовсім не любить інших собак.

«Зараз вона здорова і щаслива, але досі шукає свій дім. Моя мрія забрати її собі, на жаль, не може бути втілена, бо Багіра дуже любить людей, але зовсім не любить інших собак. І з Лютим вона навряд чи знайде спільну мову», - написала Ножевнікова.

Волонтери сподіваються, що завдяки розголосу Багіра все ж таки знайте свій дім.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Волонтери видали книгу про порятунок тварин на Херсонщині після підриву Каховської ГЕС

Про херсонську вівчарку повідомляє і одеська Федерація порятунку тварин «Берсерк», яка, власне, і опікувалася здоров’ям Багіри після перевезення до Одеси.

«Абсолютно здорова, вакцинована, оброблена від паразитів, має паспорт та чіп. Багіра влаштовується в сім'ю без інших тварин. Увесь світ ставив на аватар Багіру. Увесь світ! Вона не могла пересуватися, і ми для неї зробили все що могли, і що не могли теж зробили.

Зараз Багіра абсолютно здорова з енергією, як у цуценяти. Тільки виявилася нікому не потрібною... Уявляєте? Нікому! Зараз вона шукає свою власну родину з достойним доглядом. Щиро не розуміє, чому, маючи таку увагу, вона залишилася в притулку?» - зазначається в дописі Федерації.


Багіра після лікування та реабілітації. Фото: Федерація порятунку тварин «Берсерк»

Волонтери радять звертатися до Людмили Мельникової, яка весь цей час лікувала та доглядала Багіру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Історія кота на ім’я Херсон: на порятунок тварини з трьома кульовими пораненнями українці зібрали кошти за 30 хвилин!

На головній світлині: порятунок вівчарки Багіри в затопленому Херсоні, літо 2023 р. Знімок, який облетів увесь світ. Фото: Сергій Коровайний 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів