«єВідновлення» у Миколаєві: дехто з містян вже готується до новосілля

«єВідновлення» у Миколаєві: дехто з містян вже готується до новосілля

Автор: Ганна Власенко 01 Февр. 2024 14:30

У рамках програми «єВідновлення» у Миколаєві містяни вже реалізують отримані житлові сертифікати та купують собі нові оселі замість зруйнованих. Зокрема, мешканці, які були відселені зі зруйнованого будинку по вулиці Заводська, 35, вже придбали п'ять квартир.

Про це розповів очільник міста Олександр Сєнкевич, повідомляє Миколаївська міськрада.

За словами Сенкевича, на отримання компенсації за пошкоджене чи знищене обстрілами майно було подано 2300 заяв, з них задоволено 1112 заяви. Погоджено виплат на загальну суму 49 млн 885 тисяч гривень.

«Важливо також розуміти, що в деяких людей зруйноване житло взагалі. Таких людей у нас, які подали заяви, 180. Зараз призначено вже 80 сертифікатів на компенсацію за знищене майно: 66 було погоджено раніше і 14 комісія погодила зараз», - підкреслює міський голова.

Він зазначив, що люди, які отримали житлові сертифікати, вже почали купувати квартири: п’ять родин, житло яких було зруйноване, вже придбали нові квартири.

«Наразі подібні сертифікати призначені 80 миколаївцям. Люди підшуковують собі квартири і поступово використовують свої сертифікати. Як показують перші результати, призначеної суми цілком достатньо для придбання аналогічного, а інколи і більшого житла. Тому закликаю миколаївців, які ще сумніваються і не подаються на програму, все ж таки робити це. Наші фахівці вам допоможуть», - написав очільник Миколаєва у соцмережі.

Як раніше повідомляла «Гривна», стартував новий етап програми «єВідновлення», який передбачає надання компенсації власникам повністю зруйнованих приватних будинків – вони можуть відбудувати житло на власній земельній ділянці.

На головній світлині: Олександр Сенкевич відвідав пані Наталю: жінка купила квартиру і готується до новосілля/скріншот з відео.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів