«Цей рік буде останнім роком окупації»: Джемілєв закликав росіян скоріше виїжджати з Криму

«Цей рік буде останнім роком окупації»: Джемілєв закликав росіян скоріше виїжджати з Криму

Автор: Ганна Власенко 01 Янв. 2024 17:15

Мустафа Джемілєв - лідер кримськотатарського народу та народний депутат звернувся до громадян рф, які незаконно переселилися до тимчасово окупованого Криму, із закликом негайно залишити півострів, поки ще функціонує Керченський міст.

Про це Мустафа Джемілєв наголосив у відеозверненні у Facebook.

Він зазначив, що альтернативи військовому звільненню Криму більше не лишилося.

 «Є всі підстави вважати, що цей рік буде останнім роком окупації. Тому пропонується всім невійськовим, цивільним особам триматися далі від військових об’єктів, а громадянам Російської Федерації, які незаконно в’їхали до Криму, негайно, не відкладаючи на потім, поки функціонує Керченський міст, покинути півострів», – сказав Джемілєв.

Лідер кримсько-татарського народу наголосив, що Україна докладала багато зусиль для мирного визволення Криму, покладалася на здоровий глузд кремлівського диктатора, сподівалася, що він, хоча б керуючись інтересами власної країни, залишить Крим добровільно. Але, зі слів Джемілєва, альтернативи військовому звільненню Криму більше не лишилося.

Народний депутат також зауважив, що Україна докладе всіх зусиль, щоб під час бойових дій не постраждали мирні громадяни.

«Але Україна не може нести відповідальність за нелюдську стратегію російської армії, за стратегію прикриватися мирними громадянами. Міжнародне право і справедливість рано чи пізно, але обов’язково переможуть… До якнайшвидшої зустрічі у вільному Криму», – додав він.

Читайте також: Кримський міст приречений: «сьогодні це слабенька цивільна артерія, ненадійна, небезпечна і дуже обмежена» (фільм від СБУ)

Головна світлина: СБУ

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів