У Криму окупанти привласнили понад 2600 об'єктів рухомого та нерухомого майна українців

У Криму окупанти привласнили понад 2600 об'єктів рухомого та нерухомого майна українців

Автор: Марина Поліщук 30 Декабря 2023 10:00

Окупаційний голова так званого парламенту Криму, колаборант Володимир Константинов 29 грудня заявив про «націоналізацію» більше 2600 об'єктів рухомого та нерухомого майна громадян України, що знаходяться на території тимчасово окупованого півострова.

За його словами, майно було «націоналізовано» у 192 фізичних та юридичних осіб.

«На сьогоднішній день ми вже націоналізували понад 2600 об'єктів рухомого та нерухомого майна, що належали 192 фізичним та юридичним особам. При цьому на торгах продано 24 націоналізовані об'єкти. І цю роботу буде обов'язково продовжено наступного року. До нашого бюджету стали надходити серйозні гроші за результатами цієї діяльності. Ці кошти ми витратимо на благо нашого Криму, підтримку наших військовослужбовців та їхніх родин», - написав кримський посіпака Кремля у своєму телеграм-каналі.

Як повідомляла «Гривна», на початку грудня Константинов заявив про продаж українських об’єктів нерухомості на загальну суму 1,86 мільярда рублів (майже 15 мільйонів доларів). Серед проданого майна українців, зокрема – квартира дружини Президента України Олени Зеленської в Ялті.

Власниками «націоналізованого» окупантами майна є не тільки українські бізнесмени, але й політики. Серед них – Рінат Ахметов, Ігор Коломойський, Арсеній Яценюк, Нестор Шуфрич, Сергій Тарута та інші.

Часто окупанти проводять так звану «націоналізацію» просто із помсти. Так, вчинили не лише з квартирою Олени Зеленської, а й готелем Софії Ротару. Окупаційна влада нещодавно привласнила готель «Вілла Софія» (на фото) в захопленій Ялті, який належить народній артистці України. Зробили це московські посіпаки після привітання співачки українських захисників з Днем ЗСУ 6 грудня. Зрадник Олег Царьов заявив, що «держрада Криму ухвалила рішення про націоналізацію її Вілли Софія на Ялтинській набережній, пам’ятника архітектури місцевого значення».

Україна не має наміру визнавати акти, які порушують права людини чи держави. До них належать рішення окупантів щодо «націоналізації» або конфіскації майна, встановлення спадщини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Одеситка продала чужу квартиру майже за 40 тисяч доларів, прикинувшись донькою власників житла

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів