Відновлення Миколаївщини: в одній із громад встановлять модульну поліцейську дільницю

Відновлення Миколаївщини: в одній із громад встановлять модульну поліцейську дільницю

Автор: Марина Поліщук 05 Февр. 2024 08:50

Уже незабаром в одній з громад Миколаївської області встановлять сучасну модульну поліцейську дільницю. Виробляють такі на Миколаївщині й готові забезпечувати подібними всю Україну.

Реалізація цього проєкту стала можлива завдяки відпрацюванню програми швидкого відновлення громад Миколаївщини разом з місцевими підприємцями. Один з таких кроків – забезпечення безпеки. Про це повідомив керівник «Центру підтримки бізнесу та економічного розвитку» Артем Ващиленко.

«Саме в нашій області є можливість виробляти такі конструкції. Розуміємо, що це й нові робочі місця, і підтримка бізнесу, а також можливість виробляти модульні конструкції для потреб усієї України», – розповів він.

Зазначається, що нова поліцейська станція матиме два кабінети, санвузол та зону очікування для відвідувачів. Модульна конструкція утеплена, всередині вже проведені необхідні комунікації – електро- та водопостачання. Також дільниця обладнана системою рекуперації.

Як повідомляла «Гривна», у січні у декількох навчальних закладах Миколаївщини в межах експериментального проєкту ввели посаду офіцера шкільної безпеки, завдання якого – слідкувати за тим, щоб дітям нічого не загрожувало.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Модульні зерносховища: для фермерів Херсонщини продовжили термін подачі заявок, для Миколаївщини – відкрили реєстрацію

Фото: Facebook/Центр підтримки бізнесу

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів