Ситуація в окупованому Каховському районі: прибульці з Кабардино-Балкарії та «війна» з інтернет-антенами

Ситуація в окупованому Каховському районі: прибульці з Кабардино-Балкарії та «війна» з інтернет-антенами

Автор: Марина Поліщук 11 Мар. 2024 15:22

У Каховському районі окупанти розстрілюють інтернет-антени на приватних будинках, а в Новій Каховці з’явилося поповнення окупантів – приїхали «гості» з Кабардино-Балкарії. Як сьогодні живе окупована прибережна частина Херсонщини?

БОРОТЬБА З ІНТЕРНЕТ-АНТЕНАМИ

У Каховському районі російські окупанти проводять рейди в пошуках обладнання для посилення мобільного зв'язку та інтернету. У місцевих телеграм-каналах повідомляють, що в одному з населених пунктів росіяни днями виривали інтернет-кабелі, а де не могли дістати до них – розстрілювали інтернет-антени.

«Пишу стосовно того, що кацапи розстрілювали інтернет-антени. Підтверджую, що так і є. У селі (назва не зазначається з міркувань безпеки, – ред.) Каховського району їздили кацапи й розстрілювали антени або вимагали у господарів їх зняти. Хто не міг, або не хотів знімати, або кого не було вдома – розстрілювали антени», – цитує жителя лівобережжя телеграм-канал «Каховський рух».

На своїх пропагандистських ресурсах загарбники пояснюють свої дії тим, що ці антени – це насправді не інтернет, а ретранслятори, якими користуються військові ЗСУ. Мовляв, через це українські FPV-дрони залітають «дуже далеко».


Скріншоти з окупаційних пабліків

При цьому місцевих жителів, на чиїх будинках окупанти знаходять антени для підсилення мобільного зв’язку, вони називають ждунами. Повідомляється, що такі дії російські загарбники проводять по населених пунктах уздовж Дніпра.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шоковані навіть російські гастарбайтери: що відбувається на лівобережній Херсонщині

ПРИБУЛЬЦІ З КАБАРДИНО-БАЛКАРІЇ

Видання NovaKahovka.City повідомляє, що в Новій Каховці з’явилися нові «гості» – з Кабардино-Балкарії, республіки на півночі Кавказу. Це стало зрозуміло через номерні знаки на автомобілях, якими вони пересуваються (7 регіон). Прибульці поводяться доволі зухвало, дещо зверхньо, порівняно з іншими окупантами, пише видання.

Жителям міста радять бути обережними у випадкових розмовах, адже не відомо, що можна чекати від тих «гостей» – ясно лише, що нічого хорошого. Вочевидь, з'явилися вони тут не просто так, та ще й напередодні псевдовиборів. Можливо, виконуватимуть роль карателів чи проводитимуть примусові заходи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Криза під час псевдовиборів: росіяни не платять зарплати колаборантам та військовим на лівобережжі Херсонщини

МІСТО ЖАХАЄТЬСЯ ВІД ДРОНІВ

Також видання пише, що останнім часом збільшилася кількість дронів над Новою Каховкою. Попри спроби окупантів їх збити, безпілотники залітають все частіше вглиб лівобережжя Херсонщини. Вдень можна почути доволі тиху роботу розвідувальних дронів, а потім більш гучну роботу fpv-дронів.

«Останні влаштовують справжнє полювання на окупантів. Тепер окупанти намагаються якомога менше їздити вдень, бо зверху все одно видно, хто саме сідає в те чи інше авто. Уночі вони пересуваються з вимкненими фарами, використовуючи прилади нічного бачення», – зазначає видання.

Звісно окупанти намагаються збити українські дрони. При цьому вони зовсім не зважають на те, що уламки можуть упасти на мирне населення та завдати шкоди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рій дронів над Кринками: як українські бійці стали мисливцями на окупантів

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів