Під загрозою невиплати зарплат: у Генічеську бюджетників змушують здавати кров для потреб «СВО»

Під загрозою невиплати зарплат: у Генічеську бюджетників змушують здавати кров для потреб «СВО»

Автор: Марина Поліщук 01 Февр. 2024 15:10

На тимчасово окупованій частині Херсонщини окупаційна влада примушує бюджетників здавати кров для лікування російських військових. Незгодним погрожують невиплатою зарплат.

Зокрема, відомо про такі дії окупаційної влади в Генічеську. Про це 31 січня повідомив телеграм-канал «Жовта Стрічка», посилаючись на своїх учасників руху спротиву.

«У Генічеську окупанти організували примусовий збір крові у бюджетників. Активісти руху "Жовта Стрічка" повідомляють, що працівників бюджетної сфери зганяють у медичні центри для “добровільної” здачі крові на потреби "есвео". Погрожують невиплатою заробітних плат у випадку відсутності підтверджуючої довідки з медичного закладу», - ідеться в повідомленні.

Таким чином, окупанти активно продовжують використовують працівників бюджетної сфери у своїх різноманітних оборудках, часто – з пропагандистською метою.

Як раніше повідомляла «Гривна», нещодавно стало відомо, що на тимчасово окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей окупанти відкривають відділення так званого фонду «Захисники вітчизни». Пожертви для нього знову-таки примусово стягують з зарплат бюджетників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кремль погрожує скоротити фінансування окупаційної влади Херсонщини 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів