Кремль погрожує скоротити фінансування окупаційної влади Херсонщини

Кремль погрожує скоротити фінансування окупаційної влади Херсонщини

Автор: Іван Підлісний 24 Янв. 2024 19:05

Явка на майбутніх "виборах путіна" може суттєво повпливати на фінансовий стан гауляйтера Херсонської області володимира сальдо та його оточення. 

Як повідомляє Центр національного спротиву, кремль погрожує окупаційним адміністраціям тимчасово захоплених регіонів знизити фінансування, якщо на “виборах президента рф” буде низька явка.

"Волевиявлення”, яке має відбутись у березні 2024 року, має продемонструвати нібито підтримку окупації з боку місцевих. Проте традиційно ажіотажу навколо цього фарсу на ТО немає. В регіон прибувають політтехнологи та “волонтери” які мають на меті фальсифікувати процес й створити імітацію повноцінного голосування. Водночас росіяни дозволили голосувати без паспорта рф, за місцем проживання й розтягнули “вибори” на три дні аби приховати низьку явку", - повідомили в Центрі національного спротиву. 

За інформацією ЦНС, також ворог готується до завезення бюджетників, та організацію каруселей. Також було ухвалено рішення щодо так званого "дострокового голосування". Проте у кремлі вже попередили гауляйтерів, що провал явки цього разу призведе до зниження фінансування й “кадрових рішень”. А дотації з російського бюджету майже повністю наповнюють окупаційні бюджети. 

Варто нагадати, що в кремлі вже погрожували гауляйтерам тимчасово окупованих територій України скоротити фінансування з російського бюджету. Як раніше повідомляла "Гривна", уряд рф мав намір покласти відповідальність за бюджетний дефіцит на так званих губернаторів Херсонської, Запорізької, Донецької та Луганської областей (тих частин регіонів, які захопила росія). В кремлі тоді пригрозили позбавленням дотацій. Однак, як реально змінилося фінансування тимчасово окупованих територій кремлем, сказати важко. 

Нагадаємо, що гауляйтер володимир сальдо знову заговорив про будівництво "нового міста" на Арабатській стрілці, ймовірно маючи на меті попросити з кремлівського бюджету більше коштів для подальшого розпилу між своїм оточенням. 

Додамо, що російські "правоохоронці" вже почали відкривати кримінальні справи, пов'язані з корупцією на тимчасово окупованій частині Херсонської області. Зокрема, вже екс-очільниця окупаційного "міністерства спорту" Ельвіра Вітренко та її колишня підлегла, відома у Херсоні рестораторка Вікторія Удодова сидять під домашнім арештом через справу про привласнення коштів під час "бюджетних закупівель"

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів