На ТОТ Херсонщини та Запоріжжя окупанти стягують з

На ТОТ Херсонщини та Запоріжжя окупанти стягують з "бюджетників" пожертви для "захисників вітчизни"

Автор: Іван Підлісний 21 Янв. 2024 17:30

Росіяни на тимчасово окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей відкривають відділення так званого фонду "захисники вітчизни". Про це повідомляє Центр національного спротиву. 

За даними ЦНС, ці відділення "фонд" мають на меті глорифікувати нацистський режим кремля та його загарбницьку політику. Більше того, фінансуються діяльність пропагандистських осередків за рахунок "бюджетників" - жителів тимчасово окупованих територій, які працюють в школах, лікарнях та інших закладах чи підприємствах, що фінансуються з бюджетів окупаційних адміністрацій. 

"Фон займається організацією пропагандистських заходів, та “добровільним” збором коштів на потреби окупантів. Зокрема на потреби фонду ворог стягує гроші з зарплат бюджетників", - заявили в Центрі національного спротиву. 

Нагадаємо, що раніше СБУ в Києві затримала Дживана Мамояна - власника великого агрохолдингу ТОВ "Моріс Каховка", який знаходиться на ТОТ Херсонської області. За даними ЗМІ, ця компанія затриманого, зокрема, є одним з провідних на Херсонщині фінансових донорів так званого "фонду підтримки учасників СВО", який створив російський диктатор у квітні минулого року.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів