Наслідки теракту на Каховській ГЕС: Херсонська ОВА отримає понад 176,5 млн гривень із держбюджету

Наслідки теракту на Каховській ГЕС: Херсонська ОВА отримає понад 176,5 млн гривень із держбюджету

Автор: Марина Поліщук 09 Апр. 2024 15:37

9 квітня на засіданні Кабінету Міністрів було ухвалене рішення про виділення понад 176,5 млн гривень на відновлення об’єктів водо- та теплопостачання в Херсонській області, що були пошкоджені внаслідок підриву окупантами греблі Каховської ГЕС.

Кошти будуть виділені Херсонській облдержадміністрації з резервного фонду державного бюджету, повідомила пресслужба Міністерства економіки.

«На виділені кошти планується відновити 25 об’єктів водопостачання та 4-х – теплопостачання на Херсонщині. У мирний час на території, що обслуговують ці об’єкти, мешкало близько 300 тисяч людей. Сьогодні – близько 100 тисяч. І безперечно, держава докладе всіх зусиль, щоб відновити роботу зруйнованої чи пошкодженої інфраструктури та забезпечити наших громадян водою та теплом», – зазначив заступник Міністра економіки Ігор Фоменко.

Зокрема, із загальної суми коштів, виділених урядом, буде спрямовано на відновлення: 

- об’єктів водопостачання - 139,38 млн гривень;
- об’єктів теплопостачання - 37,16 млн гривень. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Майбутнє без Каховської ГЕС буде, просто воно буде іншим: херсонський науковець – про відновлення водосховища

На головній світлинітакий вигляд сьогодні має головна будівля Каховської ГЕС після підриву російськими окупантами. Фото із соцмереж

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів