Махінації з дорожніми підрядами на Миколаївщині: суд повернув державі 1,6 млн гривень

Махінації з дорожніми підрядами на Миколаївщині: суд повернув державі 1,6 млн гривень

Автор: Дарина Лапіна 16 Мар. 2024 18:10

Нещодавно суд виніс рішення стосовно приватного підприємства та одного з управлінь Вознесенської міської ради, які змовились між собою під час проведення тендеру.

У 2017 році за результатом публічної закупівлі між органом виконавчої влади та підприємством-переможцем було укладено договір на капремонт дороги в місті Вознесенськ на суму 1,6 млн грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Миколаївщині будуватимуть дорогу за 1,9 млрд гривень – чиновники кажуть, що зради немає

Однак Антимонопольний комітет встановив, що учасники торгів, у тому числі фірма-переможець, під час проведення закупівлі діяли у змові, з метою отримання найбільш вигідних для себе умов, тобто фактично торгів не відбувалося.

Як повідомляє пресслужба Миколаївської облпрокуратури, суд визнав укладений договір недійсним, а отримані підприємством за його виконання робіт кошти стягнув до державного бюджету. Інформація щодо покарання чиновників та підрядника, які змовились напередодні проведення відкритих торгів, в повідомленні пресслужби облпрокуратури відсутня. 

Нагадаємо, минулого року на ремонт та утримання доріг в Миколаївській області було передбачено понад 600 млн гривень субвенції з держбюджету. Станом на січень поточного року використано 95,7% цих коштів. 

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів