Минулого року на ремонт доріг Миколаївщини витратили понад 600 мільйонів гривень

Минулого року на ремонт доріг Миколаївщини витратили понад 600 мільйонів гривень

Автор: Дарина Лапіна 10 Мар. 2024 12:35

Минулого року на ремонт та утримання доріг в Миколаївській області було передбачено понад 600 млн гривень субвенції з держбюджету. Станом на січень поточного року використано 95,7% цих коштів.

Такі данні 7 березня на пресбрифінгу озвучив виконувач обов'язків начальника управління інфраструктури Миколаївської обласної військової адміністрації Сергій Сікорський. 

З вищезгаданої субвенції саме на капітальний ремонт було направлено 264 млн гривень. Як пояснив Сергій Сікорський, за ці гроші було капітально відремонтовано 7,8 кілометрів дорожнього покриття.

«Одна ділянка протяжністю 5,6 кілометрів капітально відремонтована і введена в експлуатацію – це ділянка автомобільної дороги Баштанка-Березнегувате. І також на цій самій дорозі було розпочато капремонт ділянки протяжністю 4 км.  Але  наявного фінансового ресурсу було достатньо щоб відремонтувати 2.2 км. Роботи розпочаті при наявності фінансового ресурсу будуть продовжені», - розповів Сікорський.

Ще 338 млн гривень витратили на поточний ремонт та утримання 455 км доріг Миколаївської області.

Нещодавно «Гривна» повідомляла, що на Миколаївщині будуватимуть дорогу за 1,9 млрд гривень. Протяжність дороги становить всього 8,3 км.  Закінчити планують до 30 квітня 2025.

Фото ілюстративне. 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів