На Миколаївщині будуватимуть дорогу за 1,9 млрд гривень – чиновники кажуть, що зради немає

На Миколаївщині будуватимуть дорогу за 1,9 млрд гривень – чиновники кажуть, що зради немає

Автор: Дарина Лапіна 08 Мар. 2024 17:20

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Миколаївській області виступила замовником дорожніх робіт на суму в 2,28 млрд гривень. Такою була очікувана вартість, вказана в тендерній документації, опублікованій на сайті держзакупівель Prozorro.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Влада Херсона планує витратити майже 60 млн гривень на ремонт доріг

В торгах перемогла одеська компанія ТОВ «АВТОМАГІСТРАЛЬ-ПІВДЕНЬ» з пропозицією 1,936 млрд грн. Її єдиним конкурентом була компанія «КОНСОРЦІУМ "ЄВРОТРАНСМІСТ"» з пропозицією 1,937 млрд грн..

В описі предмету закупівлі зазначено, що роботи включають «будівництво транспортної розв'язки у різних рівнях на примиканні мостового переходу через річку Південний Буг в місті Миколаєві до автомобільної дороги загального користування державного значення М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (км121+360), Миколаївська область». Протяжність дороги становить всього 8,3 км.  Закінчити мають до 30 квітня 2025.

6 березня переможець торгів «АВТОМАГІСТРАЛЬ-ПІВДЕНЬ» вже опублікувало на сайті Prozorro повідомлення про намір укласти договір.

Прикметно, що 6 березня Держагентство відновлення та розвитку інфраструктури України опублікувало на своєму сайті пояснення із заголовком «ТЕНДЕРИ НА ЕКСПЛУАТАЦІЮ ДОРІГ: ЗРАДА, ЯКОЇ НЕМАЄ». Там, зокрема говориться, що «Найближчими днями Служби відновлення оголосять низку тендерів на експлуатаційне утримання доріг. Сам факт оголошення цих тендерів, а також їхні суми можуть викликати публічну реакцію. Це зрозуміло, враховуючи, що наша країна веде війну та потребує коштів на захист та оборону. Передбачаючи публічну реакцію, вважаємо за необхідне пояснити, ЧОМУ саме зараз оголошуються ці тендери, на ЩО САМЕ вони оголошуються, скільки РЕАЛЬНО буде витрачено коштів з державного бюджету і чому цифри, які ви побачите у публічному просторі, не є тими самими цифрами, які будуть фактично витрачені… Держава НЕ ВИТРАТИТЬ усі ці мільярди, які будуть вказані у тендерах. Це лише ОЧІКУВАНА вартість робіт, які - і це доводить досвід попередніх років - фактично буде виконано та оплачено лише на суму до 15% від суми контракту на рік».

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів