Грошова допомога ВПО: уряд продовжив термін подачі заяв
Ілюстративне фото

Грошова допомога ВПО: уряд продовжив термін подачі заяв

Автор: Марина Поліщук 24 Мар. 2024 08:00

Кабінет Міністрів ухвалив важливі зміни щодо виплати грошової допомоги внутрішньо-переміщеним особам. Хто може подати заяву на перепризначення виплат на проживання для ВПО?

Уряд ухвалив зміни до постанови «Деякі питання виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам». Згідно з ними, термін подачі заяв на отримання державної допомоги продовжили до 30 квітня. Про це 22 березня повідомила пресслужба Мінреінтеграції.

«Тобто ВПО, які отримували таку допомогу та подали заяву на її продовження у квітні, зможуть отримувати виплати, починаючи з березня», - ідеться в повідомленні пресслужби.

За особисто поданою заявою отримати допомогу ще на 6 місяців можуть:

- люди з інвалідністю III групи, середньомісячний сукупний дохід яких на одного отримувача в такій сім’ї становить не більше 9444 гривень;

- особи віком від 55 років, які зареєструвалися в Центрі зайнятості;

- особи до 23 років, які навчаються в закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти;

- особи, у яких житлове приміщення знищене або пошкоджене (до ступеня непридатного для проживання);

- сім’я, яка складається тільки з непрацездатних осіб;

- діти, які влаштовані в сім’ї патронатного вихователя; патронатні вихователі; діти, тимчасово влаштовані в сім’ю родичів, знайомих, прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу;

- тяжкохворі особи.

«Відбулося уточнення щодо зміни віку дітей із 14 до 18 років у раніше визначених категоріях. А також уточнено, що особи, які доглядають за дитиною до 3 років, також мають право на подання заяви на наступний період», - повідомили в Мінреінтеграції.

Крім того, цією постановою запровадили виплату тимчасової допомоги на дітей, щодо яких встановлено факт відсутності батьківського піклування і які тимчасово влаштовані в сім’ю родичів, знайомих, прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу, «Дитина не одна» у розмірі 2,5 прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку на кожну дитину, а для дітей з інвалідністю – 3,5 прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку на кожну дитину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Одесі займають чергу з ночі, щоб подати заяву: херсонка – про зміну правил нарахування виплат ВПО

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів