Газові балони в обмін на паспорт: на ТОТ Херсонщини окупанти й далі шантажують місцеве населення

Газові балони в обмін на паспорт: на ТОТ Херсонщини окупанти й далі шантажують місцеве населення

Автор: Марина Поліщук 17 Янв. 2024 15:30

Російські загарбники вигадали ще один спосіб примусової паспортизації на території окупованої частини Херсонської області.

Намагаючись пришвидшити темпи паспортизації місцевого населення, окупаційна влада Херсонщини видає балони з газом людям, які не мають центрального газопостачання. Але при цьому посіпаки країни-агресора висувають обов’язкову умову для отримання – наявність російського паспорта.

Аналогічно, лише за російським паспортом ворог видає мешканцям захопленого регіону вугілля. Таким чином люди фактично перебувають в заручниках у ворога, передає Центр національного спротиву.

«Проте такий шантаж не допомагає росіянам, і вони вимушені навіть дозволити “голосування” на виборах за українським паспортом, через те що більшість населення не має червоної макулатури рф», - ідеться в повідомленні. 

Нещодавно «Гривна» в деталях розповідала, яка ситуація з твердим паливом на лівобережжі Херсонської області. Нагадаємо, гауляйтер Сальдо заявив про виділення мільярду рублів на реалізацію «програми з безоплатного забезпечення жителів Херсонської області твердим паливом». Але при цьому отримати вугілля можуть лише власники російських паспортів. Та навіть тим, хто має російський аусвайс, все одно доводиться платити за «дармове» паливо. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Не брати паспорт РФ на окупованій Херсонщині вже смертельно небезпечно, - політолог

 

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів