З нового року окупанти хочуть заборонити на ТОТ рух автотранспорту з українськими номерами
Ілюстративне фото з відкритих джерел

З нового року окупанти хочуть заборонити на ТОТ рух автотранспорту з українськими номерами

Автор: Марина Поліщук 10 Декабря 2023 10:12

Російські окупанти знову тиснуть на автовласників у захоплених регіонах України. Днями стало відомо, що від 1 січня 2024 року на ТОТ буде заборонено рух автотранспорту з українськими номерами.

Про це повідомляє Центр національного спротиву і додає, що для заміни номера необхідно мати російський паспорт. Отже, таким чином ворог продовжує політику примусової паспортизації українців.

«Сам рух на ТОТ можливий лише за наявності перепустки від окупаційної адміністрації. Усі перепустки діють фактично до кінця року, і з 1 січня їхня видача також можлива лише за наявності червоної макулатури», - ідеться в повідомленні ЦНС.

Нагадаємо, що тих чоловіків на тимчасово окупованих територіях, які отримали російський паспорт, окупанти змушують стати на військовий облік з метою подальшої мобілізації. 

Як повідомляла «Гривна», Кремль намагається якнайшвидше позбутися всього українського в окупованих регіонах. Починаючи від заміни дорожніх знаків, написаних українською мовою, на російськомовні – до скасування українських свят, зокрема Дня святого Миколая.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Без світла, медицини та грошей: як живе лівобережжя Херсонщини під російською окупацією 

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів