Зодіакальний портрет Херсона: астрологи розкривають карти

Зодіакальний портрет Херсона: астрологи розкривають карти

Автор: Марина Поліщук 17 Мар. 2024 17:05

Цікаво, а якби міста могли мати знаки Зодіаку, як люди, ким був би Херсон? Не за датою народження, а за своїм характером. Із таким дивним запитанням «Гривна» звернулася до трьох маловідомих, але перспективних астрологів.

До речі, ми спеціально не вказували віщунам дату, яка наразі вважається датою заснування Херсона – 18 червня (за офіційною версією, цього дня в 1778 році Катерина II підписала указ про заснування міста). Це – історія кривавої російської імперії, але зовсім не українського Херсона, який насправді, за свідченням істориків, виник набагато раніше. Тож питання щодо дати заснування міста сьогодні досить спірне.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Червень, вересень чи 11 листопада: коли святкувати День міста в Херсоні – думки містян та краєзнавців

ХЕРСОН – ПІД ЗНАКОМ РАКА ЧИ РИБИ?

Ось що нам розповіли українські зорезнавці.

1. Астролог Зірковий Дніпро:

«Якщо асоціювати місто Херсон зі знаком зодіаку, я б обрав Рака. Рак символізує домівку, емоційну глибину та витривалість. Херсон, розташований біля води, у дельті Дніпра, підкреслює зв'язок з елементом води, який також асоціюється з Раком. Місто має багату історію та культурну спадщину, що відображає глибоке вкорінення та емоційну значимість для його мешканців і України в цілому, що є характерною рисою Рака».

2. Астрологиня Зоряниця Леся:

«На мою думку, знак зодіаку, який підходить для міста Херсон, це Риби. Люди, що народилися під цим знаком, часто проявляють творчість, чутливість та співчутливість, що може відображати атмосферу спокою та романтики, яка часом притаманна цьому місту на півдні України».

3. Астролог Сівер:

«На мою думку, найбільш підходящим знаком зодіаку для міста Херсон може бути Рак. Ось чому:

1. Місце розташування Херсона. Це портове місто розкинулося на берегах річки Дніпро та Дніпровського лиману. Рак як водний знак зодіаку символізує тісний зв'язок з водними ресурсами, що добре характеризує Херсон.

2. Важливість рибальства та судноплавства. Херсонський порт та рибальство у лиманах і плавнях завжди відігравали ключову роль в економіці міста. Рак асоціюється із водними промислами.

3. Сімейні цінності та прихильність до рідного міста. Жителі Херсона славляться патріотизмом та любов'ю до свого міста. Рак відомий своїм почуттям причетності до дому, родини, прив'язаністю до свого коріння.

4. Емоційність і чутливість. Раки вважаються емоційними та вразливими натурами. Херсонці, мешканці приморського міста, можуть відрізнятися більшою емоційністю та чутливістю.

5. Плавні як природне багатство. Унікальні Дніпровські плавні – візитна картка Херсонщини. А знак Раку пов'язують із водно-болотними угіддями.

Звичайно, це лише символічна асоціація. Але якщо міста могли б мати знаки зодіаку, багатогранний зв'язок Херсона з водними ресурсами та портове розташування роблять знак Раку доволі підходящим».

РОЗКРИВАЄМО КАРТИ

Насправді в якості «маловідомих, але перспективних астрологів» ми використали штучний інтелект трьох різних нейромереж. Астрологічні імена, на прохання «Гривни», вони обрали собі самі.

Погодьтеся, херсонці, думки наших «астрологів» – досить цікаві. А знак Рака дійсно дуже підходить нашому місту та людям, які живуть у ньому. Щоправда, третя нейромережа говорить швидше про область, ніж про місто, адже згадує лимани, плавні та моря. 

А як ви вважаєте, який знак Зодіаку найбільше притаманний характеру Херсона та херсонців?

А ТЕПЕР ЦЕ ТРЕБА ПОБАЧИТИ

Поки думаєте, розважимось за допомогою ШІ ще трохи. Ми попросили іншу нейромережу, яка генерує зображення, перетворити розповіді наших «астрологів» на фото. Одразу спойлер: отримані зображення дуже умовно можна назвати Херсоном – тим, яким ми пам’ятаємо його до війни. Хоча деякі елементи схожості все ж таки можна віднайти.

Ось такий вигляд має Херсон з опису від Зіркового Дніпра:

А це – зображення краєвидів Херсона з опису від Сівера:

Фото Херсона на основі тексту від Зоряниці Лесі вийшли не досить вдалими. Штучний інтелект чомусь побачив наше місто серед гір та лісу – може, тому що в тексті йшлося про «атмосферу спокою та романтики». Тому ми вирішили їх не публікувати.

Від редакції. Якщо ви дочитали аж до цього місця і хоч трішки розважилися та відволіклися від щоденних новин на тему війни, отже, «Гривна» зі своїм завданням впоралася. А якщо серйозно – дуже хочеться вірити, що вже в недалекому мирному майбутньому наш улюблений Херсон стане таким гарним і квітучим, яким його бачить штучний інтелект.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупанти знищують історичне обличчя Херсона: які пам’ятки архітектури постраждали (фото)

Усі фото в тексті згенеровані за допомогою штучного інтелекту 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів