Непогано живуть за наші гроші...

Автор: 22 Августа 2018 11:23

Минулого тижня Господарсько-фінансовий департамент секретаріату Кабміну перерахував Державному авіаційному підприємству «Україна» майже 25500 гривень за авіаперевезення з Києва в село Усівка та назад у столицю.

Такі дані оприлюднені на Єдиному веб-порталі використання публічних коштів, пише «Експрес».

Майже місяць тому Володимир Гройсман побував на одній із ферм Київщини, де вирощують кіз. Сфотографувався з працівниками в полі, з козами, поїздив на комбайні, походив у білому халаті в цехах, де виготовляють сири, скуштував їх і полетів назад у столицю. Там розповідав, як уряд підтримує фермерів.

До Усівки з Києва – приблизно 100 кілометрів, трохи більше години автомобілем. Та, вочевидь, прем’єр-міністр не захотів трястися в машині, а вирішив помилуватися полями згори. За це з бюджету заплатили 25 тисяч гривень!

* * *

Приміщення, в яких працює Верховна Рада, прибираютьі чепурять більше 300 працівників. «Належний санітарний стан в адміністративних будинках Верховної Ради та прилеглих до них територіях забезпечує 341 працівник», – уточнив у відповіді на запит «Експрес-онлайн» Володимир Корнат, начальник Управління адміністративними будинками Управління справами Апарату ВРУ. До штату входять: прибиральники службових приміщень – 219 працівників, двірники – 19 осіб, садівники – 9, електро-монтери з обслуговування електроустаткування – 28 працівників, електромеханіки засобів автоматики та приладів технічного устаткування – 10 чоловік, слюсарі-сантехніки – 34 особи, машиністи вентиляційних установок – 22.

Чистота й порядок у стінах Верховної Ради, на її квітниках і газонах обійдеться цього року платникам податків у 53 мільйони 681 тисячу гривень. Саме таку суму передбачено, відповідно до затвердженого кошторису, на оплату працю цих працівників.

«Також цьогоріч виділено 739 тисяч 100 гривень на закупівлю засобів для прибирання», – зазначає Володимир Корнат.

В Управлінні відмовилися вказати площу, яку нині обслуговують працівники Верховної Ради. При цьому загальна площа, яку займають працівники Адміністрації Президента, – 151 677,07 м2. Її обслуговують 253 працівники.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів