Для ямкового ремонту доріг у Херсоні планують придбати додаткову спецтехніку

Автор: Дарья Мельник 17 Февр. 2020 16:36

Цього року на ремонт доріг у міському бюджеті закладено понад 100 млн грн. Про це розповів міський голова Володимир Миколаєнко під час інтерв’ю у програмі «Діалоги» на телеканалі «Херсон Плюс».

Особлива увага, за словами Володимира Миколаєнка, буде приділятися саме приведенню до ладу магістралей.

Для здійснення поточного ямкового ремонту, як уже повідомлялося раніше, у Херсоні буде придбано додатковий спеціальний автомобіль Parker.

«Планується, що у кожному районі міста: Суворовському, Корабельному та Дніпровському - працюватиме спеціалізована машина, яка оперативно реагуватиме на новостворені ями на дорогах», - наголосив він.

За словами Володимира Миколаєнка, за сприятливих погодних умов активний ремонт доріг розпочнеться на початку березня.

Окрім того, міський голова зауважив, що у поточному році вирішено відновити механізоване прибирання вулиць. Для цього заплановано залучити через процедуру конкурсу підрядні організації, які можуть запропонувати таку послугу.

Міський голова зауважує, що ні для кого не секрет, що комунальним службам міста бракує спеціалізованої техніки. Це було помітно, зокрема, і під час ожеледиці у Херсоні, коли всі організації проявили себе якнайкраще. Проте саме відсутність спеціалізованих машин не дозволила ефективніше реагувати на стрімку зміну погодних умов.

«Тепер необхідною умовою при виборі всіх підрядних організацій департаменту житлово-комунального господарства буде наявність спеціалізованої техніки», - наголосив Володимир Миколаєнко.

На думку міського голови, це значно підвищить якість робіт комунальників у будь-яку пору року.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів