ІНВЕСТИЦІЇ НА ПРОЕКТ І ЗМІНА ПРАВЛІННЯ "IT CONNECTION"

Автор: Дарья Мельник 17 Мар. 2020 16:31

Голова правління громадської організації «IT Connection» і засновник IT-рекрутингової компанії «KAgency» Катерина Шелдагаєва передала повноваження Голови правління ГО «IT Connection» Ганні Касаткиной.

Минулої п'ятниці були проведені загальні збори членів організації, де були прийняті ряд необхідних рішень.


У зв'язку з тим, що за допомогою проекту «Бізнес-інкубатор / акселератор», який був запущений за підтримки ГО «IT Connection», отримана перша пропозиція на інвестування в розвиток особистого проекту Катерини Шелдагаєвої і, для повного впровадження в проект, Голова правління передає управління громадською організацією члену правління Ганні Касаткиной, спільно з планами та ідеями, які планувалося впроваджувати.

«Я впевнена, що реалізація мого особистого проекту, посприяє в подальшому і розвитку IT-сфери нашого міста та здійснення цілей і завдань громадської організації!» - Катерина Шелдагаєва.

А тим часом підготовка до пітчингу проектів на 1.04.2020 триває і у всіх бажаючих також є можливість отримати інвестиції на реалізацію або масштабування своїх проектів.
Пітчинг проектів буде проходити узгоджено з учасниками, в кілька етапів, даючи можливість підготуватися якнайкраще
Що необхідно зробити, щоб подати свій проект на пітчинг:
Заповніть форму реєстрації на сайті.

Найбільш комерційно обґрунтовані і масштабні ідеї, зі зрозумілими ризиками, які будуть повністю готові до 01.04.2020, будуть розглянутi.

Для членів «IT Connection» в підготовці надається безкоштовна системна постійна допомога і підтримка. Приєднатися до «IT Connection» можна, пройшовши реєстрацію на сайті.

Йдемо далі і РОЗВИВАЄМОСЯ РАЗОМ !!!

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів