Автомобільний комплекс «Центр Херсон» шанує традиції та вже 5-й рік поспіль втілює новорічне диво в життя для діточок своїх клієнтів. 29 грудня, напередодні новорічних свят, Дід Мороз привітав малюків у офіційного дилера BMW, Renault та BOSCH Service компанії «Центр Херсон».

Дітей чекали неймовірні пригоди разом з маленькими та потішними тролями. З веселими створіннями діточки брали участь у танцювальних батлах, конкурсах та будували пінні снігові вежі.

Малята та їх батьки підготувалися ґрунтовно. Пірати й принцеси, попелюшки й чарівники — за одну годину весь автоцентр поринув у феєрію свята. За допомогою чарівного аквагриму малюки стали схожими на казкових героїв.

«Ми щороку чекаємо з нетерпінням цього свята від автосалону. Синові тут дуже цікаво та весело, не можу натішитися його радісними оченятами», - коментує Ірина, мама маленького Дениса.

І де ж, як не в "Центр Херсон" малюки можуть вдосталь порадуватися і своїми ручками розмалювати автомобіль.

По завершенню Новорічного карнавалу кожен маленький гість отримав солодкий подарунок та незабутні емоції.

«Автосалон "Центр Херсон" і наші клієнти за 5 років стали вже сім'єю. Дитячий новорічний карнавал згуртовує і дарує тільки позитивні, теплі емоції і святковий настрій, напередодні Нового року!», - директор «Центр Херсон», Дмитро Могірев.

* Довідка. ТОВ «Центр Херсон» об'єднує в собі:

- Автосалони: BMW (www.bmw.ks.ua), RENAULT (www.renault.ks.ua);

- Автосалон автомобілів з пробігом Good Auto (www.trade-in.ks.ua);

- Центр активного відпочинку BRP;

- BOSCH SERVICE (www.bosch.ks.ua);

- Центр кузовного ремонту (www.kr.ks.ua);

- Автомобільну комплексну мийку, цілодобовий шиномонтаж.

«Центр Херсон» - це автомобільний комплекс, створений спеціально для того, щоб надати повний спектр автомобільних послуг і товарів: від покупки нової батарейки до покупки автомобіля, від підпомповування шин до ремонту двигуна.

«Центр Херсон» - це центр розв'язання будь-яких питань, пов'язаних з автомобілями, і не тільки!

Чекаємо Вас за адресою:

м. Херсон, Миколаївське шосе, 54

Тел .: +38 (050) 318 6001

Тэги:

Дети
Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів