Чаплинська ОТГ отримала матеріальну допомогу з Нідерландів

Автор: Виталий Яшков 11 Ноября 2018 14:29

Чаплинська громада отримала благодійну допомогу від нідерландського фонду Stichting Oekraïne heeft hulp nodig («Україна потребує допомоги»). Про співпрацю фонду з районами Херсонщини «Гривна» раніше вже повідомляла. Зокрема, про доставку меблів та обладнання до Скадовської центральної райлікарні.

Цього разу необхідні меблі з Нідерландів було доставлено в Чаплинський район. Як повідомила у соцмережі Альона Ращупкіна, керівник Чаплинского комунального закладу «Центр соціальних послуг», мова йде про партію прикроватних тумбочок (на фото). «Вони вже займаюсь свої місця в Чаплинському геріатричному пансіонаті, дитячому та неврологічному відділеннях районної лікарні, медичних кабінетах шкіл та садочків Чаплинської ОТГ», - написала Альона.

Допомогу у транспортуванні вантажу до Чаплинки, за словами жінки, надали представники місцевої влади: голова та депутат селищної ради, член виконкому. Нагадаємо, що допомогу фонд надає безкоштовно, а от за доставку вантажу треба заплатити чималі кошти. Приміром, у Скадовську гроші на доставку збирали у складчину цілим містом.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів