Викрасти намагалися майже всіх: посадовець розповів, як окупанти викрадали дітей із Херсонщини

Викрасти намагалися майже всіх: посадовець розповів, як окупанти викрадали дітей із Херсонщини

Автор: Ганна Власенко 03 Декабря 2023 10:40

Росіяни викрадають дітей на окупованих територіях, зокрема на Херсонщині, й вивозять їх до Росії. Усі жахливі злочини фіксуються та розслідуються.

Заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський розповів «24 Каналу»що ці розслідування потребують інформаційної тиші, однак поділився деякими деталями.

Соболевський зазначив, що проводиться робота з повернення викрадених дітей. Розголос цього може заважати певним процесам. Злочинці, які цим займались, усі будуть притягнуті до відповідальності. Усі зусилля, які необхідні для повернення цих дітей, прикладаються.

У тому числі за допомогою міжнародних організацій, які так само допомагають повертати українських дітей.

За словами посадовця, росіяни намагались вивести всіх дітей, які перебували у відповідних закладах, ще від початку окупації. Вони дуже швидко намагались установити контроль над цим, і певний час контролювали їх на місці. Потім було прийнято рішення спочатку вивозити їх до Криму, а потім далі.
"Сказати, скільки цих дітей потім віддавали в родини росіян, зараз дуже важко. Підтверджувати ці дані складно. Вони змінюють прізвища дітям, щоб приховати цей злочин, але все це розслідується. Доля кожної дитини, яка була викрадена на Херсонщині, буде розслідуватися", – наголосив Соболевський.

Читайте також: Підстава для чергових ордерів: злочинне викрадення та всиновлення дитини з Херсона підтвердив український омбудсмен

Фото ілюстративне з відкритих джерел.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів