У військкоматі відмовляли тричі: історія медпрацівниці, яка служить в херсонській бригаді тероборони

У військкоматі відмовляли тричі: історія медпрацівниці, яка служить в херсонській бригаді тероборони

Автор: Дарина Лапіна 26 Мар. 2024 17:00

У перші ж дні повномасштабного вторгнення росії в Україну на захист нашої держави стали люди різних професій, віку та статі. Їх об’єднало спільне бажання – зупинити рашистську навалу. Однією з тих, завдяки кому ми маємо можливість жити на рідній землі, є бойова медикиня Галина (з позивним «Кома»), яка зараз несе службу в 124 окремій бригаді територіальної оборони ЗСУ, що базується на Херсонщині. 

Її історію розповіли в Регіональному управлінні Сил тероборони "Південь" ЗСУ. 

До повномасштабного вторгнення Галина працювала медичною сестрою операційного блоку в госпіталі ветеранів війни, тож досвід роботи з військовими та розуміння того, що може статися велика війна в неї був, й відчуття її не підвели.

Ранок 24-го лютого почався з вибухів у рідному місті, тож родина швидко зібрала речі та прийняла рішення тимчасово переїхати в село до родичів. До територіального центру комплектування Галина зверталася тричі, проте спочатку чула відмову.

«Не брали через те, що донька була зовсім мала, але я розуміла, що мій медичний досвід буде потрібний у війську та була дуже налаштована долучитись до лав ЗСУ», – розповідає бійчиня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Історія одеської поліцейської, яка служила в Бахмуті та Маріуполі, а тепер виконує завдання в Херсоні

Потрапивши до 124 окремої бригади територіальної оборони ЗСУ «Кома», а саме такий позивний отримала медикиня, приступила до того, в чому була ефективна:

«Так, в мене присутній страх за кожного побратима, страшно коли летять боєприпаси, коли чую вибухи. Я не вважаю себе досвідченою військовою, навчатись потрібно завжди, удосконалювати себе, набувати нового бойового досвіду, але так, я вже можу навчити новобранця й надати корисні йому поради… Дуже мотивує, коли мене оточують ті люди, які вже для тебе родина. Коли хлопці навіть після тяжких поранень стають на ноги та продовжують боронити нашу країну, тоді ти розумієш – ця війна завершиться тільки перемогою України!».

Фото: Регіональне управління Сил тероборони "Південь" ЗСУ.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів