Санкції для боржників: в Херсонській МВА заявили, що списання боргів за комунальні послуги не буде

Санкції для боржників: в Херсонській МВА заявили, що списання боргів за комунальні послуги не буде

Автор: Іван Підлісний 07 Февр. 2024 12:40

Питання щодо боргів за комунальні послуги обговорили голови ОСББ Корабельного району з керівництвом Херсонської міської військової адміністрації. Про це заявив в своєму телеграм-каналі очільник МВА Роман Мрочко. 

За його словами, що наразі питання щодо списання боргів споживачам не розглядається. Мрочко зауважив, що такі дії загрожують повним провалом роботи житлово-комунального господарства будь-якого міста. 

"Присутні підняли питання скасування боргів за енергоносії. Чітко дав зрозуміти, що наразі воно не розглядається, і не треба вірити, коли говорять, що в інших містах списали заборгованість за комуналку. Такого не може бути в принципі, оскільки загрожує повним провалом роботи ЖКГ будь-якого міста. Окрім цього, одні сумлінно сплачують за спожиті послуги, а хтось накопичує борги і, якщо їх списати, це буде несправедливо по відношенню до тих людей, які не мали боргів. У підсумку це може призвести до того, що всі відмовляться платити", - заявив Мрочко. 

Голова міської адміністрації додав, що місто нібито наразі погашає борги споживачів перед енергопостачальними компаніями, через що не відбувається відключення боржників. Проти злісних неплатників будуть застосовувати санкції, коли почнеться розбудова громади. Відбудова може розпочатися при умові, коли Збройні сили України відгонять російських окупантів мінімум на 30 кілометрів вглиб від нинішньої лінії фронту. 

Варто додати, що наприкінці минулого року уряд частково скасував мораторій на відключення комунальних послуг та нарахування пені населенню. Заборона на відключення абонентів від послуг діє лише на територіях, де тривають бойові дії, та на тимчасово окупованих територіях. 

Водночас, міністр енергетики Герман Галущенко зазначив, що прифронтові регіони сплачують за комунальні послуги більше, ніж області, які не дотичні безпосередньо до бойових дій.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів