Ринок праці в прифронтовому Херсоні: яких спеціалістів шукають роботодавці та яку зарплату обіцяють

Ринок праці в прифронтовому Херсоні: яких спеціалістів шукають роботодавці та яку зарплату обіцяють

Автор: Дарина Лапіна 16 Мар. 2024 09:45

Повномасштабне вторгнення росії серйозно вплинуло на ринок праці, особливо у прифронтових областях. Чимала кількість працевлаштованих жителів цих регіонів втратила свої місця, через зупинку роботи підприємств (зокрема і через руйнування). Таким містом є і Херсон. 

Незважаючи на постійні російські обстріли в Херсонській громаді все ще залишаються близько 70 тисяч людей. Є там і працедавці, які мають на своїх підприємствах вільні посади. Їх оновлений список від центру зайнятості 15 березня опублікувала пресслужба Херсонської міськради.

НАЙБІЛЬШЕ ПЛАТЯТЬ В АРХІВІ, НАЙМЕНШЕ – ВИХОВАТЕЛЯМ ТА НАУКОВИМ СПІВРОБІТНИКАМ

Станом на 15 березня центр зайнятості у Херсоні має більше 20-ти вакансій. Серед затребуваних професій: водій, машиніст автовишки, інженер, поліцейський, економіст, електромонтер, менеджер, двірник, штукатур, маляр, вихователь дитсадка.

Є і вакансії, що прямо пов’язані з воєнним часом. Наприклад, Херсонська обласна організація Червоного Хреста шукає «координатора проекту». Запропонована зарплата – 26 тис грн. Серед обов’язків працівника: «збір, аналіз інформації щодо волонтерської діяльності організації, проведення заходів з розвитку волонтерства, підтримка в організації закупівельних процедур».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кадровий голод в «чоловічих» професіях: на Миколаївщині для жінок проводять курси водіїв, трактористів, малярів

Потребують працівників два медичних заклади у Херсоні. Фтизіопульмонологічний медичний центр шукає водія із зарплатою в 12 тис грн., а лікарні імені Лучанського потрібен інженер з ремонту та обслуговуванню медичного обладнання (оклад – 16 тис грн.).

Три вільні посади є в управлінні фізкультури, молоді та спорту Херсонської ОВА. Там потрібні: головний спеціаліст відділу фізкультури та спорту, головний спеціаліст молодіжної політики та головний спеціаліст з кадрових та юридичних питань. Зарплатня по всім трьом посадам однакова – 26 тис грн..

Головному управлінню Нацполіції Херсонської області також потрібні працівники. Там шукають помічника чергового та молодшого інспектора. Зарплатня по обом посадам – 18,5 тис грн.. Є вакансія і патрульного поліцейського. Зарплата, яку обіцяють на цій посаді, становить 21,6 тис. грн..

Найвища заробітна плата, яку станом на 15 березня пропонують у Херсоні, у начальника відділу використання інформації документів – 32,9 тис грн.. Працівника потребує Державний архів Херсонської області.

Один з найнижчих окладів пропонують вихователю дошкільної освіти – 7100 грн. Таку ж зарплатню пропонують науковому співробітнику (біологу) в Херсонському обласному краєзнавчому музеї.

Більше інформації про графік та локації місць роботи, вимоги до кандидатів на посаду та їх обов’язки читайте на сайті Херсонської міської ради. 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів