Ідентифікація загиблих: херсонський криміналіст залучає досвід британців для роботи на деокупованих територіях

Ідентифікація загиблих: херсонський криміналіст залучає досвід британців для роботи на деокупованих територіях

Автор: Ян Ярчук 03 Апр. 2024 13:49

Херсонські криміналісти підвищують кваліфікацію для роботи на місцях стихійних лих та катастроф. Насамперед у напрямі ідентифікації осіб, які загинули внаслідок бойових дій.

Нещодавно таке навчання пройшов Сергій Левченко, спеціаліст-криміналіст відділу криміналістичного забезпечення поліції Херсонщини, повідомяють у відділі комунікації поліції Херсонської області

Протягом 5 днів криміналіст перебував у Великій Британії, де вивчав досвід британських криміналістів щодо ідентифікації жертв стихійних лих та катастроф.

“Отриманий досвід уже допомагає криміналісту Сергію Левченку працювати на місцях російських злочинів на деокупованих територіях, де він досліджує місця обстрілів, проводить ідентифікацію осіб, загиблих внаслідок бойових дій, збирає повну та об’єктивну доказову базу, щоб вийти на слід російських воєнних злочинців та довести їх провину”, – зазначили на сайті поліції Херсонської області.

Це особливо актуально для Херсонщини. Оскільки під час окупації частини Херсонщини росіяни вчиняли злочини проти місцевого населення, і зараз правоохоронні органи знаходять тіла людей, особу яких потрібно ідентифікувати.

Для розв’язання складної проблеми ідентифікації осіб британці застосовували всебічний комплексний підхід. Він дозволяє за короткий час ідентифікувати загиблу людину одразу на місці виявлення тіла або його фрагментів.

Також у херсонській поліції наголошують, що це вже другий візит українських криміналістів із метою навчання та обміну досвідом до Великої Британії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Якщо я знайду його тіло, чи стане мені легше?» – трагічна історія родини з Бериславського району

Головне фото ілюстративне з відкритих джерел, головне управління Національної поліції в Херсонській області 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів