Експонати з передової: миколаївський музей отримав цінну посилку від ЗСУ (фото)

Експонати з передової: миколаївський музей отримав цінну посилку від ЗСУ (фото)

Автор: Дарина Лапіна 14 Жовтня 2024 13:00

Нещодавно колекція Миколаївського обласного краєзнавчого музею поповнилась новими експонатами з фронту. Їх музейниками передали українські захисники. 

Про це йдеться на сторінці музею у Фейсбук. 

«Нещодавно ми отримали надзвичайно цінну посилку від наших захисників – бійців Хорунжої служби 3 окремої штурмової бригади Збройних Сил України, які глибоко розуміють важливість збереження пам'яті про російсько-українську війну. Вони, як і ми, усвідомлюють, що експонати з передової – це не просто речі, а свідки історичних подій, які формуватимуть наше майбутнє», – йдеться в дописі.

Зауважимо, що українські військові активно допомагають комплектувати фонди кількох десятків музеїв України матеріалами з фронту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Херсонщині військовослужбовець ТрО знайшов стародавній сільськогосподарський інструмент та передав його музею

«Одним із найважливіших внесків у нашу колекцію – це подарований прапор бригади, який стане символом мужності та незламного духу наших захисників!

Ми щиро дякуємо нашим воїнам за підтримку та співпрацю, яка допомагає зберегти історію боротьби за вільну Україну для майбутніх поколінь. Дякуємо нашому колезі-музейнику, науковому співробітнику Національного заповідника «Глухів» Олександру Мірошниченко. Разом ми творимо історію!»,  – зазначають в Миколаївському обласному краєзнавчому музеї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Миколаєві будинок втратив унікальні елементи оздоблення після ремонту – їх врятували небайдужі активістки

У посилці, яку передали бійці Миколаївському краєзнавчому музею, було  12 предметів з населеного пункту Суджа Курської області рф.

Про це Суспільному розповіла наукова співробітниця музею Марія Крамаренко.

«Це було 12 предметів, вони надійшли як в основний, так і в допоміжний фонд. Це дуже цікаві експонати, оскільки вони надійшли з передової, з Суджі. Тобто це предмети, що були здобуті у нашому крайньому контрнаступі», – зазначила пані Марія.

Наукова співробітниця музею повідомила, що вони отримали елементи живлення від ПТРК та ПЗРК «Ігла», рекламну листівку та форму прикордонника з КПП Суджа, а також георгіївську стрічку.

Фото: Миколаївський обласний краєзнавчий музей. 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів