Дефіцит лікарів та примусові медогляди для дітей – медична катастрофа на ТОТ Херсонщини

Дефіцит лікарів та примусові медогляди для дітей – медична катастрофа на ТОТ Херсонщини

Автор: Дарина Лапіна 23 Июня 2024 11:00

З тимчасово окупованих територій Херсонщини продовжує надходити інформація про катастрофічний стан медичної сфери. На ТОТ фіксують брак препаратів, а також лікарів. Водночас окупанти продовжують практику примусових медоглядів для дітей з метою подальшої депортації

Днями ми розповідали, що на ТОТ Херсонщини продовжують фіксувати катастрофічне зростання цін на ліки, що навіть підтвердив і херсонський гауляйтер Володимир Сальдо. 

Ще одним свідченням критичного стану медичного забезпечення на лівобережній Херсонщині, який є наслідком російської окупації, є нові повідомлення про недостатню кількість лікарів.

Наразі на ТОТ області налічується всього лиш 15 дитячих лікарів, повідомляє рух спротиву на ТОТ «Жовта стрічка» з посиланням на джерела «Анти Z». 

Так, нещодавно в Чаплинському районі під егідою партії «Единая Россия» пройшов профілактичний медогляд 13 дітей, але після відзняття чергового пропагандистського ролика огляд був завершений. Це вчергове підтверджує той факт, що окупанти піклуються лише про свою картинку в медіа, а не про здоров'я дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На ТОТ Херсонщини майже не лишилося місцевих лікарів, а приїжджі російські наживаються на пацієнтах

Разом з тим російські загарбники знову почали організовувати примусові медогляди українських дітей на тимчасово окупованих українських територіях з метою подальшої депортації.

За нещодавнім повідомленням Центру національного спротиву, окупанти знову проводять примусові медогляди, після яких виписують направлення до таборів у далекі регіони рф на так зване «оздоровлення». 

Відмова їхати є підставою аби проти батьків порушили справу щодо неналежного виховання з подальшим позбавленням батьківських прав. В таборах дітей піддають посиленій пропаганді, а головне, – не всіх дітей повертають назад, й змушують батьків особисто їх забирати. По приїзду родину агітують лишатись жити у віддалених регіонах.

«Таким чином ворог маніпулює дитячим здоров’ям задля досягнення своїх цілей з асиміляції населення ТОТ», - підкреслили в ЦНС.

До слова, днями «Гривна» розповідала про один з таких російських таборів, до якого незаконно вивозять дітей з лівобережної частини Херсонщини – військово-спортивний табір «Авангард» у російському Волгограді. Нещодавно туди відправили 60 дітей з ТОТ області. Про це заявив херсонський гауляйтер Володимир Сальдо. Він також додав, що у період літніх шкільних канікул до Волгограда поїдуть ще дві зміни херсонських курсантів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дітей з ТОТ Херсонщини вивозять до військового табору у Волгограді та агітують навчатись на Камчатці

Фото ілюстративне.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів