Сальдо підтвердив катастрофічне зростання цін на ліки на ТОТ Херсонщини

Сальдо підтвердив катастрофічне зростання цін на ліки на ТОТ Херсонщини

Автор: Дарина Лапіна 20 Июня 2024 10:30

На окупованій частині Херсонської області критична ситуація із забезпеченням населення медикаментами. Та якщо людям і вдається знайти необхідні препарати в тамтешніх аптеках не кожен в змозі їх придбати, адже ціни на ліки в окупації захмарні. 

Ціни на медикаменти на ТОТ Херсонщини мінімум вдвічі вищі від реальної вартості. Про це повідомляє Центр національного спротиву. 

Втім навіть за завищеними цінами знайти необхідні препарати неможливо. Трапляються випадки, коли люди вивішують оголошення на під’їздах будинків про потребу у тому чи іншому препараті.

Від початку повномасштабного вторгнення ворог зруйнував усю фармацевтичну мережу на Херсонщині та навіть не намагається виправити ситуацію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На ТОТ Херсонщини майже не лишилося місцевих лікарів, а приїжджі російські наживаються на пацієнтах

Наявність невиправдано високих цін на ліки підтвердив і херсонський гауляйтер Володимир Сальдо. Нещодавно він розповів, що так звані «правоохоронці» розбираються із ситуацією, що склалась в окупованому Скадовську. В тамтешніх аптеках невиправдана націнка на ліки становить від 12% до 160%.

Зауважимо, що в аптеках на ТОТ Херсонщини не знайти імпортних ліків – лише препарати російського виробництва. Про це «Гривні» підтверджували жителі окупованих населених пунктів. За їхніми словами, якість російських ліків – жахлива. Так, знеболювальні не допомагають, навіть якщо випити декілька таблеток, а ліки для стабілізації тиску просто не діють. Тому люди бережуть залишки українських ліків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Медицина в окупації: жителі ТОТ Херсонщини бережуть залишки українських ліків, як скарб

Фото ілюстративне.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів