Дітей з ТОТ Херсонщини вивозять до військового табору у Волгограді та агітують навчатись на Камчатці

Дітей з ТОТ Херсонщини вивозять до військового табору у Волгограді та агітують навчатись на Камчатці

Автор: Дарина Лапіна 20 Июня 2024 08:00

На тимчасово окупованій частині Херсонщини росіяни продовжують мілітаризувати дітей. Муштру у військових таборах окупанти називають «патріотичним вихованням молоді».

Одним із таких місць є військово-спортивний табір «Авангард» у російському Волгограді. Нещодавно туди відправили 60 дітей з ТОТ Херсонщини. Про це заявив херсонський гауляйтер Володимир Сальдо.

За його словами, група із 60-ти українських підлітків є вже другою, яку відправляли до російського табору. Раніше до Волгограду незаконно відвезли 35 дітей з лівобережної Херсонщини. 

У період літніх шкільних канікул до Волгограда поїдуть ще дві зміни херсонських курсантів, заявив Сальдо.

Так, окупанти, які і так позбавили наших дітей нормального життя, під час літніх канікул змушуватимуть їх проходити військову підготовку. Окрім цього українським дітям промиватимуть мізки російською пропагандою під час відвідин «меморіалів та місць військової слави».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російська пропаганда та вербування: окупанти намагаються зробити з дітей Херсонщини солдатів

Нагадаємо, нещодавно ми розповідали про чергове незаконне вивезення дітей з ТОТ Херсонщини на Далекий Схід в табір «Океан»

До того ж російські загарбники вже зараз почали переконувати випускників на ТОТ Херсонщини вступати до навчальних закладів на Камчатці. Про це повідомив перший заступник голови Херсонської облради Юрій Соболевський. 

«Студентам на тимчасово окупованій частині Херсонщини пропонують, дослівно, унікальний шанс - навчання на Камчатці. За словами окупантів, від такої пропозиції просто неможливо відмовитись. Дійсно, шанс просто неймовірний – абітурієнтам буде оплачена дорога до Камчатки та надано місце в гуртожитку.

Перспективи для молоді, які «малює» росія – все більше викликають подив, а не сміх. Вони дійсно не можуть запропонувати чогось кращого. Таке відношення до майбутнього, звичне - росії потрібні ті, ким легко управляти», - підсумував Юрій Соболевський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пілотування БпЛА та військові училища: як окупанти мілітаризують дітей на ТОТ Херсонщини

На фото: діти з ТОТ Херсонщини, світлини опублікував гауляйтер Сальдо.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів