18 травня – «день Д»: три способи, щоб оновити свої облікові дані
Ілюстративне фото

18 травня – «день Д»: три способи, щоб оновити свої облікові дані

Автор: Марина Поліщук 18 Май 2024 08:00

Сьогодні, 18 травня, набуває чинності оновлений закон про зміну правил мобілізації та військового обліку в Україні. Відсьогодні чоловіки віком від 18 до 60 років зобов'язані протягом 60 днів оновити свої облікові дані у військкоматі. Також це можна зробити через спеціальний застосунок «Резерв+».

До 16 липня включно всі військовозобов'язані віком 18-60 років повинні оновити свої облікові дані, нагадують у Міноборони. Зокрема:

- дійсний номер телефону,
- фактичне місце проживання,
- адресу електронної пошти – за наявності.

Під час оновлення даних направлення на проходження військово-лікарської комісії видаватися не буде. Таке направлення може бути виписане згодом у разі потреби.

Оновити дані можна будь-яким зі зручних для вас способів:

- офлайн – у Територіальних центрах комплектування,
- офлайн – у Центрах надання адмінпослуг, які діють по всій країні,
- онлайн – через новий застосунок «Резерв+».

Застосунок «Резерв+» доступний для завантаження відсьогодні, 18 травня, на смартфонах через App Store та Google Play Market. Він надає можливість оперативного оновлення даних та доступу до інформації в Єдиному державному електронному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів «Оберіг». Це зручний спосіб виконання обов’язкової процедури оновлення особистих даних.

Після оновлення даних у застосунку кожен зможе побачити інформацію з реєстру «Оберіг» щодо себе.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Із 18 травня чоловіки повинні носити з собою військовий квиток або тимчасове посвідчення військовозобов'язаного. Якщо цього документа не буде – можуть виписати повістку. 

Оновлюючи дані через ТЦК, військовозобов’язаний, окрім самого витягу з реєстру, отримає відповідну відмітку у військовому квитку – саме її наявність можуть перевіряти.

Якщо військовозобов’язаний оновлює свої дані через «Резерв+», то в застосунку з'явиться QR-код, відсканувавши який, відповідні представники влади зможуть миттєво отримати інформацію про статус військовозобовʼязаного, призовника або резервіста.

Якщо у чоловіка немає із собою військового квитка, йому можуть виписати повістку або штраф у розмірі від 17 тис. гривень до 25 500 гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зменшення призовного віку, е-кабінет і дозвіл студентам на виїзд за кордон – важливі новини сьогодення

ЯК ПРАЦЮЄ ЗАСТОСУНОК «РЕЗЕРВ+» ПОКАЗАЛИ В МІНОБОРОНИ:

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів