Більше 2 млн річного доходу та виплати ВПО: декларація першої заступниці начальника Херсонської МВА

Більше 2 млн річного доходу та виплати ВПО: декларація першої заступниці начальника Херсонської МВА

Автор: Дарина Лапіна 27 Апр. 2024 10:30

На посаду першої заступниці начальника Херсонської МВА Наталю Чехуту призначили в березні 2023 року. За неповний минулий рік чиновниця отримала більше мільйона гривень зарплати. Ще один мільйон в 2023 році пані Наталя отримала від заняття підприємницькою діяльністю. Такі дані наявні в декларації посадовиці, опублікованій на сайті НАЗК. 

В своїй декларації за 2023 рік перша заступниця начальника ХМВА вказала лише один об’єкт нерухомості – квартиру в місті Кремінна Луганської області. Помешкання знаходиться в спільній власності. Свої частки, зокрема мають: сама пані Наталя, її чоловік та донька. Зауважимо, що з вересня 2015 року по липень 2019 року Наталя Чехута займала посаду голови Кремінської районної держадміністрації Луганської області. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чотири автівки та гідроцикл: що задекларував заступник начальника Херсонської МВА Микола Яковлєв

В документі також вказані два автомобілі. Обидва належать чоловіку посадовиці – Олегу Чехуті. Авто марки ВАЗ він придбав в 2020 році за 118 230 гривень. А в 2022 році чоловік став власником авто марки SKODA, вартість якої на дату набуття права становила 1 566 000 гривень.

В розділі «Доходи» Наталя Чехута вказала декілька позицій. Так, 1 009 310 гривень заробітної плати вона отримала від Херсонської МВА. Ще 1 241 400 гривень вона заробила займаючись підприємницькою діяльністю. Також пані Наталя задекларувала 28 898 гривень зарплати від ТОВ «ІНДАСТРІАЛ ФОРЕСТ УКРАЇНИ». Як вказано на «Опендатабот»,  основним видом діяльності компанії є виробництво інших виробів з деревини; виготовлення виробів з корка, соломки та рослинних матеріалів для плетіння. Серед інших видів діяльності фірми, зокрема: лісозаготівлі, виробництво фанери, дерев'яних плит і панелей, шпону, щитового паркету, меблів для офісів і підприємств торгівлі, кухонних меблів, а також оптова торгівля деревиною, будматеріалами та санітарно-технічним обладнанням. У 2023 році дохід компанії склав 38,8 млн гривень.

Окрім цього перша заступниця очільника Херсонської МВА отримала 60 тисяч гривень допомоги ВПО.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Понад мільйон гривень зарплати за 2023 рік: декларація заступника начальника Херсонської МВА Антона Єфанова

Чоловік посадовиці Олег Чехута в 2023 році отримав 152 452 гривень зарплати від комунального підприємства «Вінницяміськтеплоенерго». А від ГУ Пенсійного фонду України у Вінницькій області – 299 736 гривень пенсії.

Подружжя також задекларувало готівкові кошти. Наталя Чехута готівкою має 1 500 000 гривень, а її чоловік Олег – 450 000 гривень.

Фото: зі сторінки Наталі Чехути в соцмережі.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів