«Одесміськелектротранс» залишився без керівництва через конфлікт Труханова та його колишнього заступника

«Одесміськелектротранс» залишився без керівництва через конфлікт Труханова та його колишнього заступника

Автор: Іван Підлісний 14 Янв. 2024 15:00

В КП «Одесміськелектротранс» відбулося масове звільнення керівництва, повідомляє “Думська” з посиланням на свої джерела. 

Все почалося в минулому році, коли віце-мер Дмитро Жеман та мер Геннадій Труханов посварилися. Як повідомляють джерела – не поділили сферу впливу між приватними ЖКС по районах міста. Жеман раніше керував КП «Одесміськелектротранс», а після нової посади продовжив наглядати за проектами будівництва нових трамваїв в майстернях КП. Що тепер буде з одеськими трамваями “Одісей” – невідомо.

Після звільнення Жемана з посади, почалася ланцюжкова реакція масових звільнень керівництва КП, яке не захотіло працювати з Трухановим. З «Одесміськелектротранс» звільнилася директорка Інеса Мандрус, перший заступник директора Олександр Коваль, який відповідав власне за роботу рухомого складу, заступник директора з фінансів Наталія Колесніченко, яка раніше керувала КП, начальник економічного відділу Ніна Шпілєвая. До звільнення готується головний бухгалтер Оксана Конуп.

На місце директора транспортного підприємства КП «Одесміськелектротранс» Геннадій Труханов призначив довірену йому людину – Миколу Літвічука, який раніше був диспетчером служби депо, але був звільнений з підприємства за вимагання грошей у водіїв, пише “Думська”. Потім він розпочав власний бізнес з точками розливу кави на вулицях, а тепер знову повернувся до міського транспорту з підвищенням.

Нагадаємо, що очільник Одеси Труханов звільнив з посади свого заступника Дмитра Жемана у жовтні минулого року. Причиною став конфлікт навколо контролю над сферою житлово-комунального господарства. 

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів