Жителі Херсонщини зможуть отримувати банківські послуги – до людей приїде мобільне відділення

Жителі Херсонщини зможуть отримувати банківські послуги – до людей приїде мобільне відділення

Автор: Ганна Власенко 10 Декабря 2023 14:40

У багатьох населених пунктах звільненої Херсонщини у місцевих мешканців немає доступу до банківських послуг, адже там не працює жоден банк. Проте ситуація з фінпослугами покращає - 5 пересувних мобільних підрозділів «Ощадбанку» запрацюють у кількох прифронтових областях.

Як повідомляється на сайті «Ощадбанку», мобільні офіси фіну станови надаватимуть послуги місцевим мешканцям, а також нашим захисникам у Донецькій, Запорізькій, Харківській та Херсонській областях, де не працює жоден інший банк.

Ці мобільні відділення повністю броньовані, оснащені супутниковим зв’язком, сигналізацією і тривожними кнопками. У них люди зможуть відкривати поточні рахунки, оформлювати депозити, перевипускати платіжні картки, здійснювати грошові перекази, отримувати соціальні виплати тощо.

Загалом державний банк продовжує відновлювати роботу стаціонарних відділень у регіонах, що постраждали від бойових дій або розташовані у безпосередній близькості до лінії фронту. Наразі на Донеччині працює 31 відділення, у Запорізькій області – 28, у Харківській – 62 й у Херсонській – 8.

Актуальний перелік відділень Ощадбанку, які працюють, можна переглянути за цим посиланням

Раніше «Гривна» повідомила, що Президент України Володимир Зеленський днями замінив двох керівників військових адміністрацій на Херсонщині. 

Фото: «Ощадбанк»

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів