На лівобережжі Херсонщини ворог обладнує позиції та підтягує резерви, - ОК «Південь»

На лівобережжі Херсонщини ворог обладнує позиції та підтягує резерви, - ОК «Південь»

Автор: Ганна Власенко 09 Декабря 2023 17:15

В зоні відповідальності Сил оборони півдня ворог нарощує фортифікаційне обладнання позицій і продовжує намагання підтягувати туди резерви. Також, збільшеною кількістю спостережних пунктів та вогневих позицій забезпечується відстеження дій ЗСУ і тиск на правий берег артилерійськими обстрілами.

Про стан справ у зоні відповідальності повідомляє ОК «Південь».

Зокрема зазначається, що активізується застосування ворогом дронів різної модифікації. Але формування наступальних угруповань не зафіксовано.

Сили оборони надалі утримують позиції на лівобережжі Дніпра, продовжують контрбатарейну боротьбу, наносять вогневі ураження по позиціях і по тилах противника.

Також в ОК повідомляють, що при складних погодних умовах кількість вильотів ворожої авіації та скидів бомб значно зменшується, як наприклад минулої доби – всього 2, але пильності втрачати не можна. Небезпека зберігається.

Сили оборони півдня навіть за складних погодних умов не припиняють виконання вогневих завдань. Маємо підтвердження, що окупантів поменшало на 46, також ворог втратив 4 бойових машини десанту. Решта результатів дорозвідується.

Читайте також: На лівобережжі Херсонщини рашисти побоюються розширення плацдарму ЗСУ, - військовий експерт

Головна світлина: Генштаб ЗСУ

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів