Зеленський замінив двох очільників військових адміністрацій на Херсонщині

Зеленський замінив двох очільників військових адміністрацій на Херсонщині

Автор: Іван Підлісний 09 Декабря 2023 12:00

Президент України Володимир Зеленський замінив двох керівників військових адміністрацій на Херсонщині. Про це свідчать розпорядження, що оприлюднені на офіційному сайті голови держави. 

Начальником Чулаківської сільської військової адміністрації став Руслан Русаль. Відомо, що раніше він обіймав посаду першого заступника керівника Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства “Динамо”, працював в управлінні Служби судової охорони області. 

За даними аналітичної системи Youcontrol, Руслан Русаль також очолював Голопристанський райвідділ міліції. На посаді голови Чулаківської СВА він замінив Олександра Мусієнка - людини з оточення депутата облради від партії "Наш край" Олександра Синенко. 

Горностаївську сільську військову адміністрацію очолив Дмитро Ляхно, який до цього працював головою районного відділу земельних ресурсів у Горностаївці. Відомо, що він також очолював громаду. У червні минулого року Ляхна викрали російські військові і певний час тримали у полоні. Раніше Горностаївськку СВА очолював Роман Фролов - керуючий справами (секретар) місцевого виконкому. У серпні цього року Фролов помер. 

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів