Збив десятки «шахедів» і одну крилату ракету: історія 21-річного прикордонника з Одещини

Збив десятки «шахедів» і одну крилату ракету: історія 21-річного прикордонника з Одещини

Автор: Дарина Лапіна 06 Мар. 2024 13:05

Морському прикордоннику з Одещини Сергію лише 21 рік, а на його рахунку вже десятки збитих російських «шахедів» і крилата ракета. Від пильності та реакції молодого військового залежить безпека мирних жителів та збереження інфраструктури.

Нещодавно за внесок у справу охорони державного кордону Президент України Володимир Зеленський нагородив Сергія медаллю – «Захиснику Вітчизни».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як і де вивчитись на оператора БпЛА – історія випускника «Крилатого ескаДрону» Сил ТрО

Як розповіли в Держприкордонній службі, спочатку Сергію все здавалося вкрай важким. Стрільба з корабельного озброєння – непроста справа, але виставляти градуси й прицілюватися йому вдавалося щоразу краще. 

«До того ж він виріс у Вилковому (Ізмаїльський район Одеської області) і про море мріяв з дитинства, тому охоче погодився проходити строкову службу в Морській охороні Держприкордонслужби. Сергій вивчився на фахівця артилерійсько-кулеметного озброєння і був призначений навідником на один з кораблів Одеського загону морської охорони.

21-річний матрос бере участь у відбитті повітряних атак і веденні колективного загороджувального вогню, під час якого морські прикордонники знищують «шахеди». Крім того, Сергій уже має на рахунку й знищення крилатої ракети: він збив її над морем під час одного з масованих ударів ворога по Україні.

«Коли вдається уразити ціль – відчуття неймовірні, – зізнається прикордонник. – Азарт вирує в крові та відчуваєш величезне задоволення від того, що вдалося знищити ворожу зброю й тим самим врятувати чиїсь життя». Сергій вирішив й надалі опановувати морські спеціальності і незабаром перейде на контрактну службу», – йдеться в повідомленні Держприкордонної служби.

Фото: Державної прикордонної служби України.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів