Затягнув дитину в бункер: на Миколаївщині чоловік викрав 8-річну дівчинку

Затягнув дитину в бункер: на Миколаївщині чоловік викрав 8-річну дівчинку

Автор: Марина Поліщук 04 Мар. 2024 09:15

2 березня поліція Миколаївської області повідомила про припинення пошуків зниклої напередодні 8-річної дівчинки – дитину знайшли живою. Але могла статися біда – дівчинку викрав чоловік і затягнув її у власноруч викопаний бункер.

За повідомленням правоохоронців, Ангеліна Чугай зникла з дому ввечері 1 березня у селі Лепетиха Березнегуватської громади. Одразу була розгорнута розшукова поліцейська операція, створено оперативний штаб.

Правоохоронці прочесали село Лепетиха та його околиці, обстежили покинуті будівлі, пустирі, колодязі, лісосмуги. Територію відстежували й за допомогою аеророзвідки.

Зрештою повідомили, що дитину знайшли, її життю та здоров'ю нічого не загрожує.  

Проте пізніше колишній працівник поліції Миколаївщини Ігор Блошко на своїй сторінці у фейсбуці розкрив шокуючі деталі цієї історії та оприлюднив фото з місця події.

«Скромно пройшла новина про зникнення малолітньої дівчинки в одному з населених пунктів Баштанського району. А історія... якийсь треш...» - написав експравоохоронець.

Ось що він розповів:

«Біля 50-ти службових авто і не одна сотня поліцейських виїхали на місце. Майже всі з Баштанського району, багато приїхали з області. Оточили і почали відпрацьовувати кожного свідка, обстежувати кожен сантиметр, перевіряли кожну інформацію. Більше доби без сну і відпочинку.

Таки знайшли. За 6 кілометрів від населеного пункту у викопаному в землі бункері. Здавалося б, випадково, але не випадково, а закономірно, бо обстежували все дуже добросовісно. Вночі, саме цей участок пройшли і не помітили. Місцеві допомагали шукати, теж цю ділянку пройшли повз.

По другому кругу вдень, вивчаючи територію більш детально, один із баштанських оперів наступив на траву, а вона здвинулася. Це була замаскована кришка бункеру, який викопав в землі злочинець. Туди – а він там з дівчинкою.

Затримали на місці оцю скотину, звільнивши з його лап малолітню потерпілу. Дякуючи Богу і поліції, дівчинка жива і здорова. Не відомо, що могло з нею статися, якби зволікали, бо наміри злочинця були...

Бомжара викрав дитину з будинку і тягнув її силоміць з собою до укриття. Зараз воно арештоване. Дівчинці надається психологічна і медична допомога».

Як повідомляла «Гривна», місяць тому на Одещині знайшли тіло з ознаками насильницької смерті зниклої безвісти 15-річної Мішель Піявчик. За підозрою у вбивстві дівчини поліція затримала 16-річного хлопця, з яким убита познайомилася незадовго до смерті.

Фото: фейсбук/Ігор Блошко та Поліція Миколаївської області

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів