Засуджено «очільника» окупаційної адміністрації на Херсонщині

Засуджено «очільника» окупаційної адміністрації на Херсонщині

Автор: Ганна Власенко 30 Янв. 2024 10:25

За підтримання публічного обвинувачення прокурорів визнано винним у колабораціонізмі мешканця Херсонщини, який добровільно пішов на співпрацю із ворогом.

Як повідомляє Херсонська облпрокуратура, у суді доведено, що у серпні 2022 року обвинувачений пішов на співпрацю з ворогом та добровільно обійняв посаду так званого «голови Горностаївської військово-цивільної адміністрації Херсонської області».

Зазначається, що на займаній посаді він займався добором кадрів у незаконно створений орган влади, зобов’язував фізичних і юридичних осіб підпорядковуватися окупаційній владі.

Рішенням суду його засуджено до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Також позбавлено права обіймати посади в органах державної влади, державного управління, місцевого самоврядування та займатися діяльністю, яка пов’язана з наданням публічних послуг строком на 15 років.

Раніше «Гривна» повідомляла, що на 12 років позбавлення волі засуджено підсанкційну «першу заступницю» так званого голови тимчасово окупованого росіянами Скадовська.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів