З Херсонської МВА звільнився заступник голови з питань ЖКГ

З Херсонської МВА звільнився заступник голови з питань ЖКГ

Автор: Іван Підлісний 20 Апр. 2024 10:20

Кадрові зміни в керівництві Херсонської міської військової адміністрації. За даними відповідної декларації на порталі НАЗК, у березні цього року з посади заступника начальника МВА звільнився Сергій Орєхов. 

На посаді він працював з листопада 2022 року. В міській військовій адміністрації міста Орєхов відповідав за напрямок житлово-комунального господарства. До цього він працював, судячи з декларацій, у "Херсонгазі" разом з дружиною Ольгою. 

В декларації "при звільненні" Сергій Орєхов задекларував у власності квартиру в Херсоні, земельну ділянку в селі Велика Кардашинка та ще половину квартири в обласному центрі. Дружина вже колишнього чиновника має у власності землю в Херсоні та половину житлового будинку. Зазначені в декларації автомобілі Suzuki Grand Vitara 2007 року та Mitsubishi ASX 2010 року випуску. 

За майже три місяця цього року Сергій Орєхов заробив у Херсонській МВА близько 415 тисяч гривень. Також вказаний дохід чиновника адміністрації від компанії "Херсонгаз". Однак, ймовірно, Орєхов зробив помилку під час декларування, адже держслужбовець не має права працювати в приватному бізнесі. Вочевидь, майже 130 тисяч гривень в "Херсонгазі" отримала дружина колишнього заступника Мрочко. В попередніх деклараціях зазначено, що Ольга Орєхова працювала в зазначеній компанії. 

Також вказано отримання дружиною чиновника допомоги ВПО, однак без зазначення суми. Сергій Орєхов вказав й готівку - 380 тисяч гривень. Варто додати, що минулого року чиновник МВА заробив на посаді більше мільйона гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сімейний дохід – майже 6 млн гривень за рік: що задекларував начальник Херсонської МВА

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів