Врятувала більш ніж чотири тисячі життів: Зеленський нагородив медикиню Бериславської лікарні

Врятувала більш ніж чотири тисячі життів: Зеленський нагородив медикиню Бериславської лікарні

Автор: Ганна Власенко 24 Янв. 2024 11:45

З нагоди Дня Соборності України Президент Володимир Зеленський нагородив військовослужбовців і цивільних громадян. За самовідданість і відвагу Орденом княгині Ольги III ступеня відзначена й завідувачка терапевтичного відділення Бериславської ЦРЛ Олена Гуліда.

Як повідомив начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін, Олену Гуліду добре знають у Бериславі. Адже лікарка працює давно і встигла зарекомендувати себе як висококваліфікований спеціаліст. Під час окупації Берислава та після звільнення міста, медикиня рятувала життя, попри надскладні умови.

«Як ще можна назвати людину, яка врятувала більш ніж чотири тисячі людських життів? Однозначно – Героїня», - написав Прокудін.

Він зазначив, що свою вірність присязі Гіппократа медикиня довела під час повномасштабного вторгнення росії. Олена Гуліда лишилася у на той момент окупованому місті і продовжила рятувати життя разом з п'ятьма колегами.

«Жоден фахівець не пішов на співпрацю з росіянами, витримуючи постійний тиск і погрози. Стійко продовжили допомагати нашим людям. Працювати доводилося у надскладних умовах. Пані Олена піклувалася про хворих, зашивала і перевʼязувала рани постраждалих», - наголосив очільник ХОВА.

У жовтні 2023 року на лікарню у Бериславі армія РФ скинула дві керовані авіабомби. За словами начальника ХОВА, після руйнування лікарні медики продовжили працювати у напівзнищеній будівлі.

Раніше «Гривна» повідомила, що відома на всю Україну вихователька херсонського дитсадка Олена Наумова отримала від Президента Орден «За мужність» ІІІ ступеня.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів