Зеленський нагородив одеського сантехніка, який врятував дітей

Зеленський нагородив одеського сантехніка, який врятував дітей

Автор: Ганна Власенко 23 Янв. 2024 17:00

Героїзм та відвага українців вражає. Так, наприкінці минулого року, звичайний одесит-комунальник, ризикуючи власним життям, врятував діточок із палаючого будинку, в який влучила російська ракета.

З нагоди Дня Соборності України Президент Володимир Зеленський вручив державні нагороди військовослужбовцям і цивільним громадянам. За героїзи та мужність Президент нагородив й одесита Валерія Лукашова медаллю «За врятоване життя», повідомляє Одеська міськрада.

Зазначається, що понад 10 років Валерій працює слюсарем-сантехніком 3-го розряду виробничої дільниці №3 ЖКС «Хмельницький».

«29 грудня 2023 року Валерій  Радомирович одним із перших опинився на місці влучання російської ракети в триповерхівку на вул. Картамишевській. Будинок був охоплений пожежею. Там залишалися мешканці, які самостійно не могли евакуюватися, оскільки двері було пошкоджено та вихід заблоковано», - повідомляє мерія Одеси.

Ризикуючи власним життям, Валерій Лукашов розпочав евакуйовувати дітей, яких батьки передавали йому через вікна. А пізніше допоміг рятувальникам розблокувати вихід для евакуації людей з підвалу будинку.

Раніше «Гривна» повідомила, що Національну премію «Скарб нації-2023» у номінації «Молоде покоління» отримала студентка Одеського театрально-художнього фахового коледжу, волонтерка та співачка Карина Кардаш.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів