Весільну подорож скасували прикордонники: на Одещині затримали підозрілих молодят

Весільну подорож скасували прикордонники: на Одещині затримали підозрілих молодят

Автор: Марина Поліщук 24 Мар. 2024 18:15

В Одеській області на кордоні з Молдовою прикордонники затримали підозрілу пару. Чоловік та жінка одружилися 20 березня і, не відкладаючи надовго, одразу хотіли вирушити у весільну подорож за кордон. Що не так в цій історії?

«Клянуся любити тебе в горі і в радості, в багатстві і в бідності, допоки кордон не розлучить нас», - так іронічно починається повідомлення пресслужби Держприкордослужби України про цей випадок.

Пару «молодят» затримали прикордонники Білгород-Дністровського загону в пункті пропуску «Старокозаче», запідозривши схему нелегального виїзду за кордон. Прикордонники вияснили, що жінка, яка має інвалідність, уже не вперше за час війни «виходить заміж» та їде із черговим судженим у закордонну «подорож».

Згідно з документами, 52-річний чоловік та 47-річна жінка уклали шлюб 20 березня цього року в Одесі. За таких обставин чоловік має право перетнути кордон, тож «молодята» вже через день після одруження вирушили до кордону з Молдовою.

У пункті пропуску сімейна пара розповідала охоронцям, що вони знайомі давно й кохають одне одного з дитинства. Але при цьому історії дружини та чоловіка дуже відрізнялися. Не збігалося навіть місце спільного проживання.

Вияснилося, що вони погано знають одне одного, а познайомилися, найімовірніше, незадовго до свого весілля – якщо не в самому РАЦСі.

Та головне, що з’ясували прикордонники, – минулого року одеситка вже була одружена й виїжджала зі своїм «чоловіком» в Молдову, проте назад в Україну він так і не повернувся.

Тож цього разу прикордонники відмовили чоловіку в пропуску через кордон. Його наречена теж вирішила повернутися назад. Деталі цього одруження будуть з’ясовувати вже правоохоронці –  повідомлення про виявлення ознак злочину за статтею «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України» Держприкордонслужба направила до Нацполіції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Золотисті ковдри, неіснуючі діти – ухилянти продовжують дивувати одеських прикордонників 

Фото: dpsu.gov.ua

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів