Наче персонаж із фільму жахів: як одесит здивував прикордонників

Наче персонаж із фільму жахів: як одесит здивував прикордонників

Автор: Дарина Лапіна 11 Мар. 2024 08:40

Тільки нещодавно «Гривна» розповідала про серію спроб незаконно перетнути кордон громадянами України призивного віку. Способи, які обирали ухилянти, були найрізноманітніші. Вони ховались у катафалку, вигадували собі дітей, загортались в золотисті ковдри, сподіваючись так сховатись від тепловізора. Здавалося, що прикордонників уже нічого здивувати не може.

Нещодавно прикордонники Білгород-Дністровського загону на кордоні з Молдовою затримали, як сказано в повідомленні пресслужби відомства, «цікавого міфічного персонажа». 40-річний одесит в дивній латексній масці та чорному плащі з каптуром хотів вплав дістатись до сусідньої держави. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Одещині ділки переправляли ухилянтів до Євросоюзу: або річкою, або лісовими стежками

Одесит часто приїздив на річку Турунчук, щоб порибалити, тому добре знав місцевість прикордоння. От він і вирішив цим скористатися, щоб в обхід прикордонних нарядів пробратися в Молдову в районі села Троїцьке.

До подорожі він готувався ретельно – взяв з собою термосумку, в яку поклав речовий мішок з необхідним приладдям: ніж, ліхтар, рукавиці. А щоб спостерігати чи немає поблизу прикордонників – прихопив монокуляр. Аби перетнути кордон, чоловік планував вплав подолати спочатку річку Турунчук, а потім – Дністер. Для того щоб не замерзнути від холоду та не потонути під час запливів, українець вдягнув гідрокостюм та взяв пустий тетрапрак, який у надутому вигляді допомагав би триматися на поверхні води.

Та «магічному зникненню» чоловіка завадили прикордонники. Тепер українцю доведеться відповідати за ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Справу скеровано до суду.

Фото: Державна прикордонна служба.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів