У села на Херсонщині благодійники везуть людям дрова та вугілля

У села на Херсонщині благодійники везуть людям дрова та вугілля

Автор: Ганна Власенко 10 Декабря 2023 08:40

Жителям області продовжує надходити допомога від волонтерів та благодійників у вигляді сировини для опалення. Людям для опалення осель привозять дрова, паливні брикети та вугілля.

Як повідомив начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін, станом на 9 грудня, понад 3 тисячі родин на Херсонщині вже отримали паливні матеріали.

«Зокрема, учора благодійний фонд “Ранок відродження” передав півтисячі тонн вугілля для Дарʼївської громади. Це лише перша партія допомоги від однієї організації. Загалом їх – девʼятнадцять», - сказав у відео зверненні Прокудін.

За словами начальника Херсонської ОВА, благодійні організації та волонтери нададуть мешканцям громад Херсонщини дрова, вугілля та брикети для понад 18600 домогосподарств. Ще майже 8 тисяч сімей отримують грошову допомогу.

Щодо опалення в обласному центрі, то як звітують у Херсонській міській військовій адміністрації, за два тижні 90% житлових будинків і об’єктів соціальної сфери вже підключили до централізованого опалення. Винятком є мікрорайон Острів.

Усі фото: скріншоти з відео ХОВА

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів