Про стан проходження опалювального сезону повідомили в Херсонській міській військовій адміністрації

Про стан проходження опалювального сезону повідомили в Херсонській міській військовій адміністрації

Автор: Іван Підлісний 08 Декабря 2023 14:40

В Херсонській міській військовій адміністрації повідомили про стан проходження опалювального сезону. За словами очільника МВА Романа Мрочко, за два тижні 90% житлових будинків і об’єктів соціальної сфери у Херсоні підключили до централізованого опалення.

Винятком є мікрорайон Острів, який регулярно страждає від ворожих обстрілів. Також на нараді із заступниками, керівниками комунальних підприємств, головами районних у місті рад було обговорено питання консервації пошкоджених обстрілами будинків.

"Найбільш проблемним питанням є роботи з консервації пошкоджених обстрілами будинків. Наявних ресурсів замало, щоб у короткі терміни закрити пошкоджені дахи. У Херсоні таких багатоповерхівок близько 120. Треба додаткові бригади, які будемо залучати", - заявив Мрочко. 

Читайте також: Чотири вікна на день – як під обстрілами працюють промислові альпіністи в Херсоні

Голова МВА зазначив, що силами комунальників вже закрито майже півтори тисячі вибитих при ворожих обстрілах вікон. Такі бригади працюють вже більше місяця, але роботи їм російські окупанти додають щодня.

"Домовилися більше уваги приділити приватному сектору, де люди, як правило, самотужки або з допомогою волонтерів ліквідовують наслідки обстрілів. Це питання порушили голови районних рад. Власники розбитих будинків або ті, хто відмовився від централізованого опалення і не мають індивідуальних приладів, можуть отримати електрообігрівачі. До кінця року плануємо це питання повністю закрити", - додав очільник міської військової адміністрації.

ЧИТАЙТЕ ПО ТЕМІ: Якщо протікає батарея: у Херсоні можна викликати бригаду по усуненню поривів систем опалення

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів